Sayfa 52/195 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon
Arama sonucu : 1559 madde; 409 - 416 arası.

Konu: Mevduat faizimi yoksa Para piyasası fonu mu

1.  Alıntı Originally Posted by t.axaray Yazıyı Oku
    İş bankasına veya işyatırıma teklif götürün ben max şu oranda komisyon veririm diye kabul ederler...mevcutta 5m+ya uyguladıkları oranı isteyin...Yalnız Ben istedim 8 vermediler 10 verdiler..

Sn. T.axaray hocam iş bankası nakit bloke ediyor ama bildiğim kadarıyla. Buda en az 2 günlük nemalanmadan mahrum kalmak demek. 10 K lik bir işlemde komisyon oranı size düşük gibi görünse de nema almadığınız için yine nerdeyse binde 2 ye geliyor komisyon.

Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Sn. T.axaray hocam iş bankası nakit bloke ediyor ama bildiğim kadarıyla. Buda en az 2 günlük nemalanmadan mahrum kalmak demek. 10 K lik bir işlemde komisyon oranı size düşük gibi görünse de nema almadığınız için yine nerdeyse binde 2 ye geliyor komisyon.
    ben çok ve sık alıp satan biri olmadığım için komisyon oranını önemsemiyorum...En son aldığım hisseler 4 yıldır duruyor.....Isatr
    Yazın Arsa... Kışın Borsa

3.  Alıntı Originally Posted by t.axaray Yazıyı Oku
    ben çok ve sık alıp satan biri olmadığım için komisyon oranını önemsemiyorum...En son aldığım hisseler 4 yıldır duruyor.....Isatr
    Bugün akbank 2. Para piyasası fona geçeyim dedim birde ne göreyim akbank satmıyor bunu sadece kurucu,fonun asıl sahibi satıcısı alternatifbank çıktı
    Pazartesi bakıcam onlar düşük alıyordur komisyon.

4.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Bugün akbank 2. Para piyasası fona geçeyim dedim birde ne göreyim akbank satmıyor bunu sadece kurucu,fonun asıl sahibi satıcısı alternatifbank çıktı
    Pazartesi bakıcam onlar düşük alıyordur komisyon.
    Bu fonun asıl ve ilk kurucusu Alternatifbank.Fonun eski adı da Alternatifbank B tipi likit fonu.
    Bu fon 2015 yılında SPK onayı ile Akportföy'e devredilmiş.
    İzahnamesinde alım satımı şöyle tarif edimiş.

Fon katılma payı alım satımı;
    i) Kurucunun merkez ve şubelerine başvurularak ancak iş günlerinde saat 09:00 ile 18:00 saatleri arasında,
    ii) İş günlerinde Alternatifbank A.Ş. ve şubeleri,Alternatif Yatınm A.Ş. ve şubelerine başvurularak 09:00 ile 13:30 saatleri arasında, 13:30 ile 17:00 saatleri arasında ise sadece yatırımcıdan fon katılma payı geri alımı,
    iii) Alternatifbank A.Ş.'nin ATM, İnternet Bankacılığı, Telefon Bankacılığı, Mobil Bankacılığı vb. alternatif dağıtım kanalları aracılığı ile iş günlerinde, saat 13:30 ile saat 18:00 arasında yeni fon fiyatı belirlenene kadar yatırımcıya fon katılma payı satışı dışında, 24 saat aşağıda belirtilen fiyatlar üzerinden gerçekleştirilir

5.  Alıntı Originally Posted by t.axaray Yazıyı Oku
    11.2.2019 pazartesi fiyatı ile........

Örneklediğiniz hangi fon adı nedir ? Teşekkürler

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

İş Bankası para piyasası fonu. 801

7.  Alıntı Originally Posted by t.axaray Yazıyı Oku
    İş Bankası para piyasası fonu. 801
    Tşk

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. FON YÖNETİM ÜCRETLERİ

@t.axaray ilk Sayfaya Ekleme Yapabilirsiniz.
    Paylaşımlarım Yatırım Tavsiyesi Değildir

Sayfa 52/195 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •