Sayfa 69/195 İlkİlk ... 1959676869707179119169 ... SonSon
Arama sonucu : 1559 madde; 545 - 552 arası.

Konu: Mevduat faizimi yoksa Para piyasası fonu mu

1. FIL Fibabanka PPF'nin Pazartesi fiyatını görebilen var mı acaba ? Bugün tefas üzerinden bir miktar alim yaptım ancak bir türlü ileri fiyatını bulamadım.

2.  Alıntı Originally Posted by Blackhawk48 Yazıyı Oku
    FIL Fibabanka PPF'nin Pazartesi fiyatını görebilen var mı acaba ? Bugün tefas üzerinden bir miktar alim yaptım ancak bir türlü ileri fiyatını bulamadım.
    Tefas'tan 2-3 aydır alıp satıyorum ileri tarihli fiyatı bulamadım. Fiyat bilgisi aracı kurum hesabımda sabah 9:30 da güncelleniyor.

3. Fibabanka üzerinden alim satım yapanlar görebilir sadece sanırım. Ya da o bankada hesabı olanlar.

4.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Tefas'tan 2-3 aydır alıp satıyorum ileri tarihli fiyatı bulamadım. Fiyat bilgisi aracı kurum hesabımda sabah 9:30 da güncelleniyor.
    Merhaba, tefas tan alım satım nasıl yapılıyor? siteye girdiğimde üyelik diye bir yer göremedim.
    herhangi bir bankada vadesiz hesabım varsa ,alım satım tefas tan nasıl yapabilirim?

5.  Alıntı Originally Posted by ozbek Yazıyı Oku
    Merhaba, tefas tan alım satım nasıl yapılıyor? siteye girdiğimde üyelik diye bir yer göremedim.
    herhangi bir bankada vadesiz hesabım varsa ,alım satım tefas tan nasıl yapabilirim?
    TEFAS'ın sitesi fonlar hakkında bilgi verir alım satım yapamazsınız. TEFAS üyesi yatırım kuruluşlarından veya bankalardaki yatırım hesabınızdan yapabilirsiniz. Genelde vadesiz hesabınızın olduğu bankadan yatırım hesabı açarak alım satım yapabilirsiniz. Yatırım hesabı açmak için eskiden şubeye gitmeniz gerekiyordu şimdi online olarakta birçok bankada yatırım hesabı açabiliyorsunuz.

6.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    TEFAS'ın sitesi fonlar hakkında bilgi verir alım satım yapamazsınız. TEFAS üyesi yatırım kuruluşlarından veya bankalardaki yatırım hesabınızdan yapabilirsiniz. Genelde vadesiz hesabınızın olduğu bankadan yatırım hesabı açarak alım satım yapabilirsiniz. Yatırım hesabı açmak için eskiden şubeye gitmeniz gerekiyordu şimdi online olarakta birçok bankada yatırım hesabı açabiliyorsunuz.
    bilgi için teşekkürler

7. Merhaba, bu forum sayesinde iş 801 ile ilgilenmeye başladım. Cuma akşam 17.03 gibi 230.480 fiyattan talimat girdim
    Hala bloke gözüküyor. İşlem gerçekleşti mi yada pazartesi fiyatından mı alınacak.

8.  Alıntı Originally Posted by YYBOND Yazıyı Oku
    Merhaba, bu forum sayesinde iş 801 ile ilgilenmeye başladım. Cuma akşam 17.03 gibi 230.480 fiyattan talimat girdim
    Hala bloke gözüküyor. İşlem gerçekleşti mi yada pazartesi fiyatından mı alınacak.
    Pazartesi fiyatından alınacak

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 69/195 İlkİlk ... 1959676869707179119169 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •