Special Days Image
Sayfa 880/1527 İlkİlk ... 3807808308708788798808818828909309801380 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 7,033 - 7,040 arası.

Konu: Ortaya Karışık

iyi akşamlar, Enerjisa konusunda, son gelişmelerden sonra yorum yapabilir misiniz? Teşekkürler.

2.  Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku

Bu hafta önemli, Şubat ayının 2. yarısına geçildi..!!!!

(İstatistiklere göre hissenin güçlü ivme kazanacağı dönem >>Mart ayı 2. ve 3. haftalar...)
    hürol hocam 21 ine dikkat. sanki 2009 senesi atraksiyonu olurmu acaba

3.  Alıntı Originally Posted by Besat Yazıyı Oku
    hatta mart boyu devam etmişti . tabi yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by Besat Yazıyı Oku
    O döneme göre hem indikatörler farklı konumlarda hem de süreç ve temel olaylar farklı...Gelişmeleri bekleyip görmek gerekiyor, adım adım ilerleyecek.. Seçime kadar da adamların hiç bir açıklama yapacakları yok.....Şu anda ilk olay 12 aylık bilançoda ne kadar bir kar geleceği....>>>16 iş günü sonra....

Olaya mantıksal bakıldığında süreç oldukça uzun ve detaylı..Hem mahkeme olayı, mahkeme olumlu sonuçlansa bile sonraki süreç, iç içe girmiş 3 şirket, esas faaliyetleri dışında kalan şirketler, yatırımlar , iştirakler...bunların temizlenip temizlenmiyeceği, birleştirilmeleri gündeme geldiğin de, bu işin şekli şemali, İpeke nin ayrıştırılıp ayrıştırılmayacağı gibi bir çok soru işaretli ve çözümlenmesi çok rahat olmayacak, üstelik zaman da alacak bir süreç var gibi gözüküyor....

5.  Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku
    O döneme göre hem indikatörler farklı konumlarda hem de süreç ve temel olaylar farklı...Gelişmeleri bekleyip görmek gerekiyor, adım adım ilerleyecek.. Seçime kadar da adamların hiç bir açıklama yapacakları yok.....Şu anda ilk olay 12 aylık bilançoda ne kadar bir kar geleceği....>>>16 iş günü sonra....
    bizimkisi bir ümit tabi. halk arasında bir laf var anam kız diyor ama ümidim az diyor diye hakkımızda hayırlısı bakalım

Alıntı Originally Posted by Besat Yazıyı Oku
    bizimkisi bir ümit tabi. halk arasında bir laf var anam kız diyor ama ümidim az diyor diye hakkımızda hayırlısı bakalım
    Öyle, hayırlısı, Mahkeme olayı olumlu sonuçlandıktan sonra yukarda yazdığım her aşama ve olay da 3 şirketin bilançolarını baştan başa değiştirecektir, öz sermayelerine kadar.....

Kozal öz sermaye>> 3.799.385.000.-TL. .....Ödenmiş sermaye>>152.500.000.-TL.
    9 aylık dönem sonu kasadaki nakiti>>2.455.957.000.-TL.

Kozaa öz sermaye>>1.986.828.000.-TL. .....Ödenmiş sermaye>>388.080.000.-TL.
    9 aylık dönem sonu kasadaki nakiti>>2.688.678.000.-TL.

İpeke öz sermaye>> 891.981.000.-TL. .......Ödenmiş sermaye>>259.785.561.-TL.

9 aylık dönem sonu kasadaki nakiti>>2.691.448.000.-TL.
    Son düzenleme : loruhlano; 18-02-2019 saat: 00:57.

7.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    _______DEĞİŞİM________

Son durumda bayrak formasyonunamı gidiyor Deniz hocam

Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku

Olaya mantıksal bakıldığında süreç oldukça uzun ve detaylı..Hem mahkeme olayı, mahkeme olumlu sonuçlansa bile sonraki süreç, iç içe girmiş 3 şirket, esas faaliyetleri dışında kalan şirketler, yatırımlar , iştirakler...bunların temizlenip temizlenmiyeceği, birleştirilmeleri gündeme geldiğin de, bu işin şekli şemali, İpeke nin ayrıştırılıp ayrıştırılmayacağı gibi bir çok soru işaretli ve çözümlenmesi çok rahat olmayacak, üstelik zaman da alacak bir süreç var gibi gözüküyor....
    Aynen katılıyorum.. normalde beklentim önceki hareketlere göre kozaa nin bir önceki tepeyi mutlaka geçmesi..ipeke nin tepedeyken kozaa yi geçmesiydi ancak bunları bu sefer yapmadılar..dolayisi önceki düşüşte olduğu üzere 6 ay boyunca 5-6 kez 6 altına ve üstüne götürüp getirdiler ama busefer de aynısımı olacak bilinmez.. teb yabancı full mal bosalttı.. önceki yükselişlerde teb yabanci ve ykb üzerinden hep ilk hareketler başlardı.. yine aynısı mı olacak o da bilinmez... bu sefer farklı davranıyor olabilirler ama daha öncede yazmıştım ben citi deki sabit kıpırdamayan yatırımcı ile doldur boşaltı yapan kısımdaki yatırımcının aynı olduğunu hiç sanmıyorum..banna biryere kadar başlatıp orada her seferinde sabit kalması çok mantıklı gelmiyor..benim büyük resimde gördüğüm éger bu sefer farklı olmayacaksa 7 üstü gercek bir yükseliş icin minimum 4-6 ay var ki mahkemeden umutsuzum.. 7 altindaki gelgit yükselişler önceki seferde oldugu üzere olacaktır ama 7 altinda benn buldim ucuyoruz kaçıyoruz gazlarina gelmemek lazım..7 altinda iyi teknikcilerin paylastigi destek dirençler yapabilene güzel kazandirir..

Bu arada bugün geçici yıllık vergi beyannamesi son günü..uzun sure sonra kapa haber düşecek yani

Sayfa 880/1527 İlkİlk ... 3807808308708788798808818828909309801380 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •