Sayfa 104/1527 İlkİlk ... 454941021031041051061141542046041104 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 825 - 832 arası.

Konu: Ortaya Karışık

Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    bu mahkeme uzayabilir. Bu da hisseyi baskılar.
    Ankarada olupta duruşmaya giden var mı?
    ya da izlemek isteyen kimse olmuyor mu bu topikte ANKARALILAR
    izlenimler önemli olurdu en azından
    aslında yerinde takip etmek ve buraya aktarmak iyi olurdu, kendi adıma yaklaşık iki yıldır işim nedeniyle Ankara dışında olduğumdan yerinde takip edemiyorum.

mahkeme olayı da istenirse hızlandırılabilir (örnek rahip olayı), mesela satış planı olsa mahkeme çok hızlanabilir, ancak zamanla yaşayarak öğreneceğiz.

mart için umudumu koruyorum, mahkeme bitmese bile beklentisi ve bilanço beklentisi ile yine hareketli olacaktır kozalaklar, yeter ki endeks kötü olmasın diye düşünüyorum.

2. deniz hocam Ankaralıyım ama 1 yıldır İzmirde yaşıyorum artık..yoksa davaya kesin giderdim..senden ricam müsait bir zamanında gentaş a bakarsan sevinirim
    YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

3.  Alıntı Originally Posted by Akadian Yazıyı Oku
    Bu rsi uyumsuzluğu çok net eğilimi belli etmiş hocam

Sent from my iPhone
    dünde momentumunu kaybetmişti hisse. ama bazen bilmek yetmiyor. uygulamak gerekiyor. psikoliji hazır olmazsa ne söylerse soyle şayet söylemlerin fiile geçmiyorsa. Nasibimizde artık bakalım ne var

4.  Alıntı Originally Posted by mühendis ankara Yazıyı Oku
    aslında yerinde takip etmek ve buraya aktarmak iyi olurdu, kendi adıma yaklaşık iki yıldır işim nedeniyle Ankara dışında olduğumdan yerinde takip edemiyorum.

mahkeme olayı da istenirse hızlandırılabilir (örnek rahip olayı), mesela satış planı olsa mahkeme çok hızlanabilir, ancak zamanla yaşayarak öğreneceğiz.

mart için umudumu koruyorum, mahkeme bitmese bile beklentisi ve bilanço beklentisi ile yine hareketli olacaktır kozalaklar, yeter ki endeks kötü olmasın diye düşünüyorum.
    endeks 105 bine kadar tepki sonrasında yine düşüş ayıcıyım ben hcm

5. Ortaya Karışık

Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    dünde momentumunu kaybetmişti hisse. ama bazen bilmek yetmiyor. uygulamak gerekiyor. psikoliji hazır olmazsa ne söylerse soyle şayet söylemlerin fiile geçmiyorsa. Nasibimizde artık bakalım ne var
    Günün en doğru cümlesi bilmek yetmiyor uygulamak gerekiyor. Perşembe malsız kalıcam derken Bütün malları 7.82 den boşaltıcakken iptal ettim sonra alttan yüzde 70 i yolladım Allah tan. Bakalım ben arkadaşlar kadar umutsuz değilim. Yabancı da malda yakalandı. Mahkeme uzayacağını bilmiyor muydu deniliyor. Tabii ki bilmiyordu. Nereden bilecek. Tahmin edebilir. Gerçi bu bir kaç günde yabancı çıkışı olmaz ise bu kadar malı satışı için aldıklarına inanacağım neredeyse. Böyle diyorum çünkü en az nereden baksan 8-9 ay vardır satış için bu kadar zaman için malda kalmaz bu miktar yabancı. Uzun vade.

Sent from my iPhone

6. bu arada ben kozaa yı sabah 7.83 den sattım..akabinde 7.90 gördü..öğleden sonra haber geldi baktım düşmüyor fazla diye 7.77 den sazan gibi atladım..daha 10 dakikada bastılar aşağıya..herşey nasip
    YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

7.  Alıntı Originally Posted by mhustafa Yazıyı Oku
    deniz hocam Ankaralıyım ama 1 yıldır İzmirde yaşıyorum artık..yoksa davaya kesin giderdim..senden ricam müsait bir zamanında gentaş a bakarsan sevinirim
    1,78 üzerinde pozitifim 2,04 iyi direnç oraya kadar gidebilir 1,64 altı stop

mahkemenin sonucu yok.ertelenmiş.
    insanlar beklenti oluşturuyorlarda.güçlü olan istediğini yapar.belki anlık yada günlük bişeyler olur.ama sonucu yine güçlü olan belirler.onun pozisyonu.
    kozaa da kozal da zaten maldalar..ipekde alıyorlar..böyle devam ederse bugünü yarin olmadı pazartesi unuturlar.
    bilanço derler.bilmem ne derler..yeni beklenti oluşturulur..dava tekrar yaklaşmaya başlar dava derler..
    kısa zaman önce 3 hisse 5 e 7 e 49 a indiğinde dava yokmuydu.bunlar insanların algılarıyla oynayıp yanlış kararlar vermesini sağlayan şeyler.
    kozaa 7 ye kozal 49a indiğinde malda değilmiydiler..inmesini umursamadılar.sonra bir bakmışsın kozal zirve 57lere çıkmış..kozaa tekrar 7,90lara kadar gelmiş..
    en kötü tarafları fiyatı değilde insanları zarar ettirmeyi umursuyorlar..
    isteselerdi malda olan güçlüler bugün eksi olmalarına izin vermezlerdi..ama düşsün.alanlar zararına versin.heyecan olsun.canları isterse alttan geri alsın..hep bu oyunlar..
    kozal da gedik denen adam 55,20 ye 150bini yazdı..kozaa-ipek düşerken kozala 1 kademe basabilecek babayiğit yada robot çıkmadı..çünkü öbürlerinde bu desteği atan olmadı..panikle beslenen robotlar.onları besleyen kansız yerli güçlüler sayesinde indirdiler 2 hisseyi..
    pozisyon herşeydir..o pozisyonlarını satmadıkları sürece.seve seve çıkarırlar tekrar.
    en önemlisi dogru zaman.

Sayfa 104/1527 İlkİlk ... 454941021031041051061141542046041104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •