Sayfa 106/1527 İlkİlk ... 656961041051061071081161562066061106 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 841 - 848 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1. Ex aşkım petkim tahrik unsuru oldu bende 5.23 altına da inmiyor takası da süper. Hisse önerileri arasında olabilir bence.

Sent from my iPhone

3. Teşekkürler deniz hocam sağolun

4. Ortaya Karışık

Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku

Hocam şirket sahibi ceza aldı da, satışı oldu da bedelsiz verdi) sıfır beklenti

Sent from my iPhone

Alıntı Originally Posted by Akadian Yazıyı Oku
    Hocam şirket sahibi ceza aldı da, satışı oldu da bedelsiz verdi) sıfır beklenti
    Sent from my iPhone
    Şirketlerin kasalarındaki o nakitlere kendilerinin çok ihtiyaçları olacak...

6.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    bu mahkeme uzayabilir. Bu da hisseyi baskılar.
    Ankarada olupta duruşmaya giden var mı?
    ya da izlemek isteyen kimse olmuyor mu bu topikte ANKARALILAR
    izlenimler önemli olurdu en azından
    Ankara'dayım kardeşim....Yaz olan duruşmaya katılmış ve foruma insider bilgiler göndermiştim....Benim gördüğüm mahkeme heyeti işi çok ağırdan alıyor ve konuya çok hakim değil.Bilirkisi konusu hep itiraz nedeni bu nedenle çok sağlıklı ve saf bilgiler gelmemiş görünüyor.Davanin uzatılması konusunda ise ben farklı düşünüyorum..Çok yeni bilgiler olmadığı için bugün de Sıhhiye ye gitmedim.

Paket yeteri kadar hazır değil, nereye, kime ne zaman gideceği konusundan bahsediyorum.Yoksa bu davada istenen birçok belgeye bilgiye gerek olduğunu sanmıyorum çok önceden bu bilgiler ya da benzerleri mahkemede mevcuttur.

KOZAL ve İpek kız Kozaa ya nispeten daha iyi tepki verdiler. Özellikle KOZAL tarihi zirvelerini yeniledi..

Takas ve teknik olarak çok sorun olduğunu düşünmüyorum ben. Yuvarlanan kaya formasyonu ( Rolling Stones ) yaşıyoruz ama grup sağlam ve zamanı bekliyor.
    İpek ve Kozalin hareketi halen beni ümitli kılmakla beraber yarın ve özelikle pazartesi kritik. 7.92 ve 8.1 civarı hacimli kirilirsa yeni dünya benim gördüğüm bu.Orta vade 2.2$ şahsi hedefim.

Deniz hocam ve diğer arkadaşlar çok daha detaylı grafik paylaşıyorlar. Ellerine sağlık....

YTD.

7. Loruhlana hocam petkimi yorumlayabilir misiniz

8. Bu nasıl mahkeme anlamış değilim,,

Ortaya bir gizli tanık atıyorlar, taa maraştan, beklersinki çok önemli birşeyler söylecek ve tartışmaya gerek kalmayacak şekilde bu konu kapanacak. Gel görki gizli tanık şunu söylüyor annesi maraşta bir kaç fetöcü abla ile görüşmüş, bilmem falanca yerlere bağış yapmış..... Şaka mı yapıyorlar, bu mahkeme ipekleri mi aklamaya çalışıyor anlamadım. Bu kafayla türkiyede 80 milyon fetöcü çıkar

Daha önce adalet bakanı 2018 de tüm davalar bitecek demişti.... inadına sürüncemede bırakılıyor izlenimi oluşmaya başladı. Birde bakmaışız hakimlerde fetöcü çıkıp yargılanıyormuş belli mi olur.. tsk dan her gün 100-200 alıyorlar, daha 15.000 rütbeli olduğu iddiaları var... ne kadar doğru bilemem.

Sayfa 106/1527 İlkİlk ... 656961041051061071081161562066061106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •