Sayfa 3/1527 İlkİlk 1234513531035031003 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1. kozaa saatlikte trade

2. ipeke trade
    kırmızı düşen direnç kırılan yere yeşil minör çekmiştik. Şİmdi bunu güncelleme zamanı geldi ve siyah yükselen destek 5,80 yaşadıkca
    6,16-6,34 ve 6,50 trade kanallarımız

3. ipeke de 5,82 düşen kanal direnci kırıldıktan sonra tekrar 5,80 lere gelirse paniklemeyiniz onaya gelmeli sağlıklı yükseliş için olmalı. İlla gelecek diye birşey yok 5,80 lere

4. ipeke
    bu grafikte bollinger üst bandını deldi. Çok pozitif bu ve yarın hareketin devam edeceğine ilişkin önemli bir ayrıntıdır.
    6,50 önemli yer ipeke de. o 2 kırmızı kanal içine atmalı

5. artık burdan paylaşımlarımı yapacam kısmetse.
    yarın genel hisselerin takas pasta grafik attıktan sonra sizin istediğiniz hisselere de bakabilirim 7-10 adet arasında.
    petkm kozaa aselsan bankalar vs ne isterseniz.
    hayırlı geceleriniz olsun. seans içi de pasta ve derinlik atmaya gayret edecem.

6. Öncelikle hayırlı olsun Deniz bey'de, de diyorum çünkü daha topiği açmadan benim sorumun önünü kestiniz gitti, c grubu bir hisse'nin tekniğini sormak isterim müsadenizle GEDZA'NIN çizgileri ne der ne söyler size? temel verileri çok güzel...

Şimdiden teşekkürler....

7.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Öncelikle hayırlı olsun Deniz bey'de, de diyorum çünkü daha topiği açmadan benim sorumun önünü kestiniz gitti, c grubu bir hisse'nin tekniğini sormak isterim müsadenizle GEDZA'NIN çizgileri ne der ne söyler size? temel verileri çok güzel...

Şimdiden teşekkürler....
    abi 4,16 stopla simetrik üçgen var nereye kırılırsa oraya gider. Genelde yukarı gider ama 4,16 altı net stop

8.  Alıntı Originally Posted by MR&MRS Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun dileyelim
    üstat silmissin sorunu
    180dk periyotta üssele bakıyorum
    seans içinde 180dk periyotta 3 bar oluşur
    haftada 15 ayda 60 ya da63 bar oluşur.

saatlikte bakarsan da mav9 mav45 ve mav180 üssel iyi çalısır.
    9 saatlik yani 60dk da mav9 üzerinde olan hisseden korkma

Sayfa 3/1527 İlkİlk 1234513531035031003 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •