Sayfa 451/1527 İlkİlk ... 3514014414494504514524534615015519511451 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 3,601 - 3,608 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1.  Alıntı Originally Posted by Hesapkurdu Yazıyı Oku
    Sen teknik olarak doğru diyorsun hocam . Ama seçime kadar bu kağıtlar çok iyi yerlere gelir ne satışlar gördük 5.17 ler gördük kozada . Temennimiz 697 den sekmesi yoksa biraz yoracak bizi .

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Insallah hocam hisseler tas gibi. Amaaaaa
    Bakinizzz hcm altin ons yukseliyor mu evet
    Endeks aldi basini gitti mi evet..
    Bilanco kral mi evet...
    Ama butun olumlu senaryoya ragmen yukseltmiyorlarsa ben kisada olsyi hayra alamet gormuyorum. Belkide bu mallar yarin sattiklarinin birazini koyacaklar bilemem. Lakin mevcut tabloda ki piyasayla inatlasilmaz dune kadar pozitif olsam bile ryzgar tersine donunce onunde durulmaz. Fiyat hic umrumda degil ama 2 gunde ama blokkkkkkkk mal satti... blok alamadi kimse...
    Ve 6.5 milyon lot 2 gunde cok fazla. Algiya mi oynuyor ??? Bakalim bilemiyorum. Mevcut durumda 7.50 alti pahali kozaa bende. Kozal trend tepesinde... bur ipeke oksuz kaldi

2. 7.50 alti pahali ise niye mal aliyorum 6.97 ve ve 5.82 den. Ana trend burdan geciyor

3. Yarin ola hayrola. Hayirli geceler

4.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    Fiyatlanmadi mi sence ))
    Bugün borsa çoşkuyla açılırsa işlem hacmi 15 üstü ve çok güzel bir kar realizasyonu ve dönüş bekliyorum.Burdan gelen paralar ucuz dövize..Eğer bu senaryo gerçekleşmez ise 110 bin üstüne gideriz..

5. Borsanin lMF nedeniyle yükseldiğini yazan bir dip not.Takibini ABD TR ilişkilerini takip ederek yapmak en kolayı.

Yorumsuz.

https://t24.com.tr/haber/iddia-trump...luyordu,806347

Mi A2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by coming_soon Yazıyı Oku
    Borsadaki ralliye ben de anlam verememiştim ama cuma günkü Fed haberi, altındaki yükseliş ve en son bu dolardaki düşüş bu ralliyi açıklayabilir. Fed in cuma günü bilanço küçültmesini erken sonlandırabileceği haberi vardı. Önümüzdeki 1 2 haftada yükseliş devam ederse bu sağlam bir ralli dönemine girdiğimiz anlamına gelebilir. Yani Japanizasyona hoşgeldiniz...Ta ki 2. Büyük Buhran a kadar...
    Zaten bilanço küçültmesiyle ilgili haber cuma günü çıkmıştı. Borsadaki rallinin nedeni buydu ki adamlar zaten önceden haberini almıştı. Bundan sonra borsa artıya devam eder diye düşünüyorum geçen haftaki gibi çok hızlı olmasa da. Öyle çabuk döneceğini düşünmüyorum. Dönerse de iç dinamiklerle alakalı olur.

Bana en çok koyan altınla ilgili yükseliş beklentimin gerçekleşmesine rağmen bu gerizekalı adamların yaptıkları oyunlar. Diğer hisselerdeki çıkışı da kaçırdık.

İşik ökte akşam kozal ı önerdi.düşüş için dişe dokunur bi şey demedi.

8. Güzel bi açılış ve dünkü düşüşe saglam tepki bekliyorum

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 451/1527 İlkİlk ... 3514014414494504514524534615015519511451 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •