Sayfa 5/1527 İlkİlk ... 3456715551055051005 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 33 - 40 arası.

Konu: Ortaya Karışık

Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    tşk ederim abi. Topik benim değil abi kozaada tatsız olay yaşadık ordaki paylaşımarımı burda yapalım dedik.
    bizim topikte her zaman kapıları sonuna kadar sana açık kardeşim,ordada paylaşırsan bizi ve ky mutllu edersin...

emeklerine sağlık paylaşımlar için

deniz kardeşim senin oduğun yer 5 yıldızlıdır. topiğinize bir 5 yıldızda benden

Sn. denizkiraz42 , hayırlı ,uğurlu,bol kazançlı olsun... Çok fazla kişi için rehber olmaya devam edecek ... hisse.net' e verdiğiniz emekler , samimi ve tarafsız bilgi paylaşımı için binlerce teşekkürler... Sevgiler... Saygılar...

____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

Alıntı Originally Posted by Akadian Yazıyı Oku
    Haydi bismillahirrahmanirrahim.

Burası her türlü hissenin paylaşılacağı plartform olarak açılmıştır. Cins kıl tipler gelmez ise seviniriz. Aile ortamı yaratılmaya çalışılmaktadır. Art niyet barındırmaz.

Hayırlı bol kazançlar.

Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    merhabalar burdan devam edelim yarın kısmetse

Hayırlı olsun yeni topiğiniz... ...Güzel analizler ve yorumlarla yolunuz açık olsun, bol şanslar dilerim...

5. Ortaya Karışık

Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun yeni topiğiniz... ...Güzel analizler ve yorumlarla yolunuz açık olsun, bol şanslar dilerim...
    Eyvallah hocam hoş geldin. Topiğimiz diyelim herkesin çünkü
    Günaydın herkese

Sent from my iPhone

günaydın dostlar,

başlık hepimize hayırlı olsun.

deniz bey, kozalakların grafiklerini tekrar güzel atmışsınız, teknik yönden kısıtlı bireyler açısından, saatlikte (kısa vadede) takasa bakmadan teknik açıdan ipeke mi, kozaa mı daha avantajlı sizin açınızdan?

deniz bey'e soruyu yönelttim ancak, diğer bilen arkadaşlar da görüşünü yazarsa sevinirim.

hepimize bol kazançlar...

7. Hayırlı olsun ağalar, 10 saat bakmadık taşlar yerinden oynamış, her yerde aksiyon seviyorsunuz😂

8.  Alıntı Originally Posted by mühendis ankara Yazıyı Oku
    günaydın dostlar,

başlık hepimize hayırlı olsun.

deniz bey, kozalakların grafiklerini tekrar güzel atmışsınız, teknik yönden kısıtlı bireyler açısından, saatlikte (kısa vadede) takasa bakmadan teknik açıdan ipeke mi, kozaa mı daha avantajlı sizin açınızdan?

deniz bey'e soruyu yönelttim ancak, diğer bilen arkadaşlar da görüşünü yazarsa sevinirim.

hepimize bol kazançlar...
    Günaydın hocam ipeke bir adım daha önde diğer 2 hisseye göre

Sayfa 5/1527 İlkİlk ... 3456715551055051005 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •