Sayfa 6/1527 İlkİlk ... 4567816561065061006 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 41 - 48 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1. Kozaa da 8,04 düşen direnç kırılırsa 8,21 e kadar götürme potansiyeli var hisseyi
    kozal da 56 altı olmadıkça 60 a kadar yürür gider bence
    ipeke de 6,09 yatay önemli direnç idi dünde belirttim. 6,09 üzerinde 6,35 de ara zayıf direnç olsada asıl yer 6,50-6,51 sonrasında da 7,20.
    kasım ayından günümüze takası en iyi olan hisse kozaa, son 1 hafta itibarı ile öne çıkan hisse takas açısından İPEKE.
    iyi seanslarınız olsun

2. 9,70 hedefli büyük w dalgası

3.  Alıntı Originally Posted by jebaha Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun ağalar, 10 saat bakmadık taşlar yerinden oynamış, her yerde aksiyon seviyorsunuz😂
    hcm aksiyon değil biri topikten thy rica etti ve kozal
    kozalı kozaa sayfasında paylaşma dedi thy paylaşma dedi ordan başladı. Al kozaa topiği senin olsun dedik bizde. burdan elimden geldiğince akşamları istenilen hisseleri de analiz etmeye çalışacam. adamın sonra galiba ilişiği kesilmiş forum ile ilgili.

Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    Günaydın hocam ipeke bir adım daha önde diğer 2 hisseye göre
     Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    Kozaa da 8,04 düşen direnç kırılırsa 8,21 e kadar götürme potansiyeli var hisseyi
    kozal da 56 altı olmadıkça 60 a kadar yürür gider bence
    ipeke de 6,09 yatay önemli direnç idi dünde belirttim. 6,09 üzerinde 6,35 de ara zayıf direnç olsada asıl yer 6,50-6,51 sonrasında da 7,20.
    kasım ayından günümüze takası en iyi olan hisse kozaa, son 1 hafta itibarı ile öne çıkan hisse takas açısından İPEKE.
    iyi seanslarınız olsun
    çok teşekkürler sayın deniz kardeşim,

hepimiz için bol kazançlı, bereketli seanslar olsun.

5. Günaydın,

Yeni topik hayırlı olsun. Herkesin emeğine sağlık.

6.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    hcm aksiyon değil biri topikten thy rica etti ve kozal
    kozalı kozaa sayfasında paylaşma dedi thy paylaşma dedi ordan başladı. Al kozaa topiği senin olsun dedik bizde. burdan elimden geldiğince akşamları istenilen hisseleri de analiz etmeye çalışacam. adamın sonra galiba ilişiği kesilmiş forum ile ilgili.
    Hocam burası iyi oldu ama yeni gelen veya kozaa alanlar burayı nasıl bulacak. Onlara yazık oldu.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Ama şunada sevindim borsa aşanın ilişiyi kesilmiş

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by ugur34 Yazıyı Oku
    Hocam burası iyi oldu ama yeni gelen veya kozaa alanlar burayı nasıl bulacak. Onlara yazık oldu.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hcm benim derdim o topik bu topik değil bu adam 2 kez sataştı ilkinde görmezden geldim. Dün sayfayı açan akadian hcm duyurdu ordan biz bu sayfada artık tablo grafik paylaşım yapmayacağız diye. Kaliteli olan her yer bulunur zamanla.

Sayfa 6/1527 İlkİlk ... 4567816561065061006 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •