Sayfa 877/1527 İlkİlk ... 3777778278678758768778788798879279771377 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 7,009 - 7,016 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1. https://tr.sputniknews.com/turkiye/2...e-getiriliyor/
    Sizce bu haber doğru olabilir mi? arkadaşlar. Gerçekleşirse de tam seçimlere yakın olması manidar olmaz mı? Geçmişteki gibi Kenyadan Öcalanın getirilmesiyle Ecevitin iktidar yapılması olayıyla benzerlik taşır mı? Borsa 120 bine. Akp belediye seçimleri yarışını % 80 le tamamlar mı? Sorular sorular sorular ve sizlerden beklenen cevaplar. Saygılar.

2.  Alıntı Originally Posted by zeytinci Yazıyı Oku
    https://tr.sputniknews.com/turkiye/2...e-getiriliyor/
    Sizce bu haber doğru olabilir mi? arkadaşlar. Gerçekleşirse de tam seçimlere yakın olması manidar olmaz mı? Geçmişteki gibi Kenyadan Öcalanın getirilmesiyle Ecevitin iktidar yapılması olayıyla benzerlik taşır mı? Borsa 120 bine. Akp belediye seçimleri yarışını % 80 le tamamlar mı? Sorular sorular sorular ve sizlerden beklenen cevaplar. Saygılar.
    Her şey olabilir ama akitten sonrasını okuyamadım tahmin ediyorum fetö iadesi abd fettuşu karşılıksız vermez diye düşünüyorum.

Sent from my iPhone

3.  Alıntı Originally Posted by Akadian Yazıyı Oku
    Her şey olabilir ama akitten sonrasını okuyamadım tahmin ediyorum fetö iadesi abd fettuşu karşılıksız vermez diye düşünüyorum.

Sent from my iPhone
    Sputnik haberler diye yazıp ulaşabilirsiniz. Saygılar

Son tabloda T+2 takas işlenmemiştir...Citi de bir miktar daha düşüş olabilir...

Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku

bu sefer,sayın loruhlano yerliler fazlasıyla karsıladılar ,oyuzden hısseyi istedikleri seviyeye düşüremediler. bu sefer almak için daha fazla para ödemek zorunda kalacaklar gibime geliyor..

Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku

ayrıca bu güzel çalışma için emeğinize sağlık

Alıntı Originally Posted by barbaros_ Yazıyı Oku
    ayrıca bu güzel çalışma için emeğinize sağlık
    Bir şey değil, iyi geceler....

Kozaa nın yukarı formasyonlarında da, fiyat tepedeyken takasların durumu da aşağıdaki gibi oluyor (2018 deki 2 ayrı yükseliş formasyonu..)....

8. kozaa cuma görüntüsü ilginç. bir maksadı olmayan işlemlerle (taşımak maksatlı alım da yok, mal çıkmak için satış da yok)
    tahtayı aşağı salmamak görüntüsüyle... oldukça maliyetli işlemler yapılmış. bu hareketleri kim, niye yapsın...

özellikle kozal tahtasında da benzer işlemler olmuştu. birileri bu tahtalarda zararına işlem yapıyor.
    niçin olabilir diye düşünüyorum ama mantıklı bir sebep bulamıyorum. çok çelişkili durumlar var.

bu işlemleri yapanların bir bildiği olmalı.
    çünkü göz göre göre tahtaları aşağı çekiyorlar... ama çaktırmadan...

Sayfa 877/1527 İlkİlk ... 3777778278678758768778788798879279771377 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •