Sayfa 887/1527 İlkİlk ... 3877878378778858868878888898979379871387 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 7,089 - 7,096 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1. çeyrek bazda bakınca 2018 3.çeyrektekine göre 193m den 90 milyona düşüşvar ancak senelik mazda bakılır ise %53 lük bir artış var

2.  Alıntı Originally Posted by IPMAN Yazıyı Oku
    bu gönderdiğim kozal ve kozaa grubunun takasta elinde olan hisselerinin hatırı sayırdaki bi aracı kurumdan

gizli bağlantılarım olduğundan bu raporları alıyorum
    Sayın ipman bu bnp paribas roporu gibi geldi bana? Çünkü ikisi hakkında fiyat hedef veren başka varmı bilmiyorum?

Birde gizem hallerini anlamadım? Rapor herkese açıklanır yani gizli kalmaz diye biliyorum?

Yinede paylaşımlar için teşekkürler.

2017 yükselişine baktım cidden çok baskılamışlar ve istedikleri olunca x3 olmuş. İnşallah o döneme benzemez , endeks giderken izlemek ve bekleyebilmek çok zordur. Birgün dersin ama o birgün ..... neyse sayın cinali nin dediği gibi uzuncular için sorun yok.

Saygılar

Kesinlikle YTD.

Alıntı Originally Posted by IPMAN Yazıyı Oku
    çeyrek bazda bakınca 2018 3.çeyrektekine göre 193m den 90 milyona düşüşvar ancak senelik mazda bakılır ise %53 lük bir artış var
    İşte bu yüzden satmaya başladılar..

4.  Alıntı Originally Posted by grigök Yazıyı Oku
    sayın ipman bu bnp paribas roporu gibi geldi bana? çünkü ikisi hakkında fiyat hedef veren başka varmı bilmiyorum?

Birde gizem hallerini anlamadım? Rapor herkese açıklanır yani gizli kalmaz diye biliyorum?

Yinede paylaşımlar için teşekkürler.

2017 yükselişine baktım cidden çok baskılamışlar ve istedikleri olunca x3 olmuş. Inşallah o döneme benzemez , endeks giderken izlemek ve bekleyebilmek çok zordur. Birgün dersin ama o birgün ..... Neyse sayın cinali nin dediği gibi uzuncular için sorun yok.

Saygılar

kesinlikle ytd.
    size gizemli geldiyse siz bakmazsınız olur biter bi sefer de siz böyle paylaşımlar yaparsanız bize gerek kalmaz siz gizemli değil ulu orta söyleyin biz bakarız

5.  Alıntı Originally Posted by IPMAN Yazıyı Oku
    size gizemli geldiyse siz bakmazsınız olur biter bi sefer de siz böyle paylaşımlar yaparsanız bize gerek kalmaz siz gizemli değil ulu orta söyleyin biz bakarız
    Bugüne kadar kimse ile polim. yapmadım.

İnsanların konuşarak dahi birbirini anlamadığı bir dünyada yazarak bu kadar oluyor. Size paylaşımlar için teşekkür ettim. Yine teşekkür ediyorum. Kastım bu raporun açık kaynaklarda herkesin ulaşabileceği şekilde olması idi. Neyse uzatmaya gerek yok Bol kazançlar dilerim.

6.  Alıntı Originally Posted by grigök Yazıyı Oku
    bugüne kadar kimse ile polim. Yapmadım.

Insanların konuşarak dahi birbirini anlamadığı bir dünyada yazarak bu kadar oluyor. Size paylaşımlar için teşekkür ettim. Yine teşekkür ediyorum. Kastım bu raporun açık kaynaklarda herkesin ulaşabileceği şekilde olması idi. Neyse uzatmaya gerek yok bol kazançlar dilerim.
    peki madem açık kaynaklarda mevcut bi tane de siz paylaşabilirmisiniz ?

7. İyi tsk geçiyorlar koymuş 5.76 ya 300k alış 5.77 ye koymuş 250k lot satış kafalarına göre endeks giderken bunların eksi olması zoruma gitmeye başladı artık

gri gök kardeşim bu bilgiler herkeze açık değil,by ile yada yabancı yatırımcı ile paylaşılan bilgiler.
    ben bilhassa kozaa da al verdiğini gördüm. kötü değil,satmaya neden olmadığını sadece baskılama nedeni olabileceğini düşünüyorum,ipman paylaşım için tşk

Sayfa 887/1527 İlkİlk ... 3877878378778858868878888898979379871387 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •