Sayfa 190/890 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290690 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 1,513 - 1,520 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1. 15.03 den 9milyonluk satisi karsilayan kim acep? Bu arada an itibariyle amerika tcell %3.33 primli nisan guzel gecsin artik.

....

2. Vay arkadas gun sonu dagilima bakiyorum citi 137 milyonluk mal almis 15.03 u karsilayan citiymis. Diger yabancilarda alimda ama totalde 5 milyon para cikisi var. Anlayan beri gelsin.

....

3.  Alıntı Originally Posted by Sehzade Yazıyı Oku
    Vay arkadas gun sonu dagilima bakiyorum citi 137 milyonluk mal almis 15.03 u karsilayan citiymis. Diger yabancilarda alimda ama totalde 5 milyon para cikisi var. Anlayan beri gelsin.

....
    Pasta var mı Sn. Şehzade?
    Milliyetçilik, milleti olmayanlar için faşizmdir

4.  Alıntı Originally Posted by Ruşen Ali Yazıyı Oku
    Pasta var mı Sn. Şehzade?
    Yok hocam bende kuslu siteden baktim. Citinin alislari meksa satislariymis karsilikli islem yapmislar. Citi 137milyon liralik alista credit 6milyon lira dotce 1.700 meri teyze 2.500 yat. Finans 2.300 le alistalar satici hsbc gozukuyor 8 milyonla. Detayli bi arkadasimiz paylasirsa cok daha ayrintili bakabiliriz diger kisminda belki baya toplamislardir.

....

5. Bu arada amerika %4e merdiven dayadi ilginc biseyler olacagi kesin :D

....

6.  Alıntı Originally Posted by Sehzade Yazıyı Oku
    Yok hocam bende kuslu siteden baktim. Citinin alislari meksa satislariymis karsilikli islem yapmislar. Citi 137milyon liralik alista credit 6milyon lira dotce 1.700 meri teyze 2.500 yat. Finans 2.300 le alistalar satici hsbc gozukuyor 8 milyonla. Detayli bi arkadasimiz paylasirsa cok daha ayrintili bakabiliriz diger kisminda belki baya toplamislardir.

....
    Bunların bi hesapları var ama anlamadım hocam. Petkimde de böyle dünya kadar aldılar aldılar hisse 20 gündür 7 8 kademe anca gitmiştir.

Hsbc nin satışta olması ilginç olmuş, en son fiyat hedefi o koymuştu
    Milliyetçilik, milleti olmayanlar için faşizmdir

7.  Alıntı Originally Posted by Ruşen Ali Yazıyı Oku
    Bunların bi hesapları var ama anlamadım hocam. Petkimde de böyle dünya kadar aldılar aldılar hisse 20 gündür 7 8 kademe anca gitmiştir.

Hsbc nin satışta olması ilginç olmuş, en son fiyat hedefi o koymuştu
    Hakkimizda hayirlisi. Dunki satista Meksa da 9milyon lot varmiydi varsa ilerleyen gunlerde meksaya gecen nakitle citi adina mi alimlari devam edecek acaba hep beraber yasayip gorucez amerika tcell %4.5 primli bize de biseyler duser belki. bol kazanclar herkese.

....

8. Günaydın arkadaşlar

trcell akd.jpg

Sayfa 190/890 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290690 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •