Sayfa 753/890 İlkİlk ... 253653703743751752753754755763803853 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 6,017 - 6,024 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1. Yine kara haberler çoğaldı. İşler kötü. Paraşütler açılsın....
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

2. Ya dağıtılacak kar payının oranı BofA'yı memnun etmedi o yüzden satıyor ve daimi yancısı Yapı Kredi de uydum imama deyip o da satıyor, ya da bu hergeleler önce satıcı görüntüsü verip fiyatı düşürecek ve daha sonra alıma geçecekler.

Bakalım hangi senaryo doğru?

Üstelik, yarın ve bir sonraki gün Citibank'ın en külyutmaz yatırım uzmanları Turkcell ile bir sanal konferans yapıp Superonline'ın halka arzı dahil tüm kritik konulardaki meraklarını giderecek iken bu satmalar hiç satma değil gibi geliyor bana. Yalancı kediler sizi

https://www.turkcell.com.tr/tr/hakki...inansal-takvim

Uyarı Notu : Bu bir yatırım tavsiyesi olmayıp, sadece makul ekonomik ve finansal gerekçelere dayalı olarak yapılmış bir kişisel kanaat, tahmin ve daha çok bir temenni açıklamasından ibarettir. Bu tip tahmin, yorum ya da öngörülerde yanılmanın adeta esas, isabet ettirmenin ise neredeyse istisnai bir durum olduğu ve manipülasyonun bin bir türlüsünün fasılasız bir şekilde her gün sahneye konulduğu borsada, daima bir ters köşeye yatma ihtimalinin bulunduğu unutulmamalı ve herkes yatırım kararını; sadece kendi akıl ve muhakeme yeteneğine dayalı olarak vermelidir.
    Son düzenleme : Burutay; 17-03-2021 saat: 11:43.

3. Oh be. Tcell endeks puanlamasından çıkarınca borsa rahatladi.

4. Temettü Hayırlı olsun. Allah bereket versin.

Ev alıp kiraya versen bundan daha iyi değil diye düşünüyorum.

Umarım yıl içinde daha güzel haberler gelir.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Oh be. Tcell endeks puanlamasından çıkarınca borsa rahatladi.
    1 nisanda çıkacak diye biliyorum, bu nedenle hala vadelide etkisi büyük, dün turkcell nisan vadelisinden belliydi, birileri temettü tarihlerini vs her şeyi biliyordu.

6.  Alıntı Originally Posted by guerra Yazıyı Oku
    1 nisanda çıkacak diye biliyorum, bu nedenle hala vadelide etkisi büyük, dün turkcell nisan vadelisinden belliydi, birileri temettü tarihlerini vs her şeyi biliyordu.
    Evet 1 Nisan'da baslayacak. Olsun. Adam u30 u viop da işlem yapıyor Turkcell ile olayı istediği tarafa yönlendiriyor.
    Değişiklikler güzel olmuş.

7. BofA'yı BoşA Çıkarmak Ya da Çıkaramamak İşte Bütün Mesele Bu...

Şu BofA'nın gücünü BoşA çıkaracak bir karşı gücün piyasada ya da en azından bu tahtada olmaması ne kadar kötü. Adamlar hisseyle istedikleri gibi oynuyorlar doğrusu.

Endeks % 1'in üstünde primli iken bile satarak eğilimi düşüşe çevirmiş durumdaydılar, şimdi bir de endeks gevşemeye başladı ve adamlara gün doğdu.

Yatırım tavsiyesi değildir.

8. Temettünün kralını da verse
    Tüm problemlerini kökten de çözse
    Net kârı katlasa da
    Bizim sorunumuzun ne olduğu ortada
    Tahta BofA ***inin soygun alanı
    Ve buna müdahale etme görev ve gücü olanların seyirci kalmaları
    Bu saatten sonra da bu hissede bu *** BofA tahtadan def edilmeden beklemenin ne anlamı var?
    Yatırım yaptık diye kendimizi kandırmanın
    Ucuz cart curt diye kendimizi kandırmanın
    Ne anlamı var ?
    Elin gevuru koskoca hisseyi karısı yapmış
    Canı istediğinde seviyor
    Bizde burada yatırımcılık oynuyoruz
    Çok ama çok çok yazık
    Az insan çok huzur

Sayfa 753/890 İlkİlk ... 253653703743751752753754755763803853 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları