Sayfa 184/890 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284684 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 1,465 - 1,472 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1. Babayiğit orada da millete 16 dolardan kilitlemiş. Amerika'da toplu tecavüz var, Dow, Sp vs vs vs

Bizimki orada da halaybaşı.

"Hış hışı hançer"
    Milliyetçilik, milleti olmayanlar için faşizmdir

2. Aynen simdi baktim bende keskem dow satim alaydik aksamdan :D

....

3.  Alıntı Originally Posted by Sehzade Yazıyı Oku
    Aynen simdi baktim bende keskem dow satim alaydik aksamdan :D

....
    Asıl yıkım uzakdoğuda oldu hocam. Dax bunlara göre nispeten az göçtü, o da dipte olduğundan

4.  Alıntı Originally Posted by Ruşen Ali Yazıyı Oku
    Asıl yıkım uzakdoğuda oldu hocam. Dax bunlara göre nispeten az göçtü, o da dipte olduğundan
    Beter olsunlar yesinler birbirlerini diycemde ucu bize dokunacak :D gerci bizim kulvardaki bovespa sinirli tepki vermis yatay sonucta filler tepisecek cimenler ezilecek. Bu arada mart alim vatantlarini inceledimde hepsinin gordugu zirveyle simdiki arasinda %800-900lere varan zararlar var alinan pozisyonlar acaba yuklumuydu milletin elinde eger kimsede yoksa yanlis degerlendiriyoruz demek olur bizim icin. Benim araci kurum hala acmadi benim akd yi aylik oldugu icin aybasi acacakmis :D bide gece haber yollamis bizim selocan 750 milyon dalir yurtdisi tahvil finansmani yapacakmis. Citi dun yuklendiyse haberi var demektir acaba iyi mi algiladi. Spk da onaylamis bu arada.

....

5.  Alıntı Originally Posted by Sehzade Yazıyı Oku
    Beter olsunlar yesinler birbirlerini diycemde ucu bize dokunacak :D gerci bizim kulvardaki bovespa sinirli tepki vermis yatay sonucta filler tepisecek cimenler ezilecek. Bu arada mart alim vatantlarini inceledimde hepsinin gordugu zirveyle simdiki arasinda %800-900lere varan zararlar var alinan pozisyonlar acaba yuklumuydu milletin elinde eger kimsede yoksa yanlis degerlendiriyoruz demek olur bizim icin. Benim araci kurum hala acmadi benim akd yi aylik oldugu icin aybasi acacakmis :D bide gece haber yollamis bizim selocan 750 milyon dalir yurtdisi tahvil finansmani yapacakmis. Citi dun yuklendiyse haberi var demektir acaba iyi mi algiladi. Spk da onaylamis bu arada.

....
    Bugün belli eder niyetini. Tüpraş tcell ve petkimden nispeten dik durması beklenebilir.

6. Sayin ogon buralardami acaba zahmet olmazsa bi akd rica etsek. Citi alimdami yine?

....

7. Moraller bozuk dostum. İzlemedeyiz mecburen

trcell akd.jpg

8. Heeseyin basi saglik moral bozmak yok bugun tersteysek yarin duze cikariz yalniz meksa da bildigim kadariyla yabanciya islem yapar. Citi dunden sonra bugunde ortalikta olup istah kabartmak istemeyebilir. Bakicaz artik dedigim gibi zaten bugunden de bi beklentim yoktu buralarda oyalansada olur yeterki fazla salmasin. Hayirli cumalar hayirli gunler.

....

Sayfa 184/890 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284684 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •