Sayfa 152/999 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252652 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Türkiye (yerel)seçimleri FED için çok önemli mi?
    Üstüme iyilik sağlık...
    Bakalım bu başlıkta daha neler duyaycağız?
    Bir yaşıma daha girdim hem vallahi hem billahi....
    Bahçeli bekaa meselesi diyordu inanmıyordum meğersem doğruymuş...

saygılar/başarılar
    Böyle msgları atan arkadaşlara, kanal istanbul burdan gecicek diyip ev satıcaksın. Tam hedef kitle :D

2.  Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Faizler düşmeye başlarsa 16-15 altına gelirse bir anda asla mevduatda olmam .Gayrimenkule gecerim ,borsaya gecerim birsey bulurum ama mevduatda öldürmem parayı.
    Şu an için kral demek istedim bende

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Mart nisan az sıkıntı ile geçerse faizler inecek gibi. O zaman da çok gec olur. 4.80 bana cok uzak geldi..

Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Türkiye (yerel)seçimleri FED için çok önemli mi?
    Üstüme iyilik sağlık...
    Bakalım bu başlıkta daha neler duyaycağız?
    Bir yaşıma daha girdim hem vallahi hem billahi....
    Bahçeli bekaa meselesi diyordu inanmıyordum meğersem doğruymuş...

saygılar/başarılar
    devlet bahçeli'yi sizden 100 kat daha iyi tanırım, babamla aynı sıralardan geçtiler, o ne hareket ediyorsa ne yapıyorsa derdi her zaman vatandır, hiç şüphe edilmeyecek birisi, zamanla bunu göreceksiniz. O bekâ meselesi diyorsa ortada gerçekten bir beka meselesi vardır, yoksa bukadar hızlı fikir değiştirmez.

Siz başlığı geçin bu yıl ve önümüzdeki yıl bol bol bir yaşınıza daha girersiniz ama biraz sakin olun frenleyin kendinizi sonra gencecik yaşınızda avatarınızdaki amca gibi görünmeyin

Saygılar...

Alıntı Originally Posted by martind Yazıyı Oku
    Böyle msgları atan arkadaşlara, kanal istanbul burdan gecicek diyip ev satıcaksın. Tam hedef kitle :D
    ben evleri çoktan sattım, 3-4 yılda bidaha almam.

5.  Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    devlet bahçeli'yi sizden 100 kat daha iyi tanırım, babamla aynı sıralardan geçtiler, o ne hareket ediyorsa ne yapıyorsa derdi her zaman vatandır, hiç şüphe edilmeyecek birisi, zamanla bunu göreceksiniz. O bekâ meselesi diyorsa ortada gerçekten bir beka meselesi vardır, yoksa bukadar hızlı fikir değiştirmez.

Siz başlığı geçin bu yıl ve önümüzdeki yıl bol bol bir yaşınıza daha girersiniz ama biraz sakin olun frenleyin kendinizi sonra gencecik yaşınızda avatarınızdaki amca gibi görünmeyin

Saygılar...
    Aynen bahçeli ve reis olmasa bu ülke biter, yok olur...Bu iki kişi şahıs dışında herkes vatan hainidir.

Alıntı Originally Posted by martind Yazıyı Oku
    Aynen bahçeli ve reis olmasa bu ülke biter, yok olur...Bu iki kişi dışındaki şahıs dışında herkes vatan hainidir. Nobel alan aziz sancar da aslen yahudidir :D
    sizin fikrinizdir, saygı duyarım.

7.  Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku

Saygılar...
    Senle Bahçeli tartışması yapmayacağım...
    Hatta bundan sonra senin hiç bir gönderini alıntılamamak için azami gayreti göstereceğim...
    Yokmuşun gibi davranacağım...
    Çünkü Bahçeli ben ve benim gibilere her gün ekranlardan küfrediyor...
    Sen de onu ve küfürlerini savunuyorsun...
    Böyle biriyle daha fazla muhatap olamam...

Çok rica ediyorum senden mümkün olduğunca benle muahtap olmamaya çalış yoksa kalbini kırarım...
    Koca koca adamlarız birbirimize küfür/hakaret/kötü söz etmek bize yakışmaz....
    Millete kendimizi güldürmeyelim
    Hassasiyetiniz için şimdiden tşkler...

Yolun ve bahtın açık olsun...

Son kez saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Senle Bahçeli tartışması yapmayacağım...
    Hatta bundan sonra senin hiç bir gönderini alıntılamamak için azami gayreti gösterceğim...
    Çünkü Bahçeli ben ve benim gibilere her gün ekranlardan küfrediyor...
    Sen de onu ve küfürlerini savunuyorsun...

Çok rica ediyorum senden mümkün olduğunca benle muahtap olmamaya çalış yoksa kalbini kırarım...
    Koca koca adamlarız birbirimize küfür/hakaret/kötü söz etmek bize yakışmaz....

Yolun ve bahtın açık olsun...

Son kez saygılar/başarılar
    Öncelikle bu durumu azami olarak herkese karşı uygulamanızı tahminimce bir küçüğünüz olarak tavsiye ederim haddim olmaz ama, çünkü hergün foruma girdiğimde gerçekten insanlarla luzumsuz yere tartışmanızdan ve kavga etmenizden sıkıldım, Haluk bilginerin sözde bir ablasıyla doğu bölgesi veya nevşehirdi yanlış hatırlamıyorum taş bir otel işletmecisi olarak çektiği bir filmi vardı, orda ablasına karşı 'sen ağzını açtıkça irkiliyorum' diyordu, gerçekten aynısını hissediyorum ve yazı yazamıyorum.

Hatta şuan size sorsam mevduatınız varmı (Bakın altını çiziyorum paranız varmı demiyorum mevduatınız varmı diyorum) desem belkide yoktur bile ama başlığımıza gelip bir bahriye bir duduya şaş kaza yazarsam birde bana ve nicelerine sataşıp duruyorsunuz, tek lafımızla kimi zaman bizi faşist, kimi zaman kapitalist ilan ediyorsunuz kimi zaman ise birden sağ muhafazakar oluyorum. Küçüklüğümde konservatuar mezunu bir ingilizce öğretmenim tiyatronun çok güzel birşey olduğunu her role bürünebildiğini söylüyordu, sayenizde her yazımdan sonra başka bir insan oluyorum, konservatuar ihtisasına ermiş kadar oldum sağolun.

Lütfen insanların tek cümleleri üzerinden derinliğini, kastetmek istediklerini, düşüncelerini bilmeden boş yere yargısız infaz yapıpta forumun tadını kaçırmayın,

Aynı şekilde size ailenizle hep beraber sağlıklı yaşlar,uzun ömür ve bol şans ve bol kazanç diliyorum.

Saygılar/başarılar.

Sayfa 152/999 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252652 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •