Sayfa 26/999 İlkİlk ... 1624252627283676126526 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 201 - 208 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Pazarin bi ucundan girdim diger ucundan ciktim.
    Tek kurus birakmadim.
    Syg,
    Domatis?

merkez faizi sabit tutmasına rağmen ikinci el piyasada faizler düşmeye devam ediyor.
    bankalar bu işten güzel kar yazacak beklentisiyle yabancılar borsa da bankalara yüklendi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Burgan djital 22.90 daha iyi banka var mı oran alanlar yazabilirse sevinirim

Düşüncelerimin hiç kimse için tavsiye niteliği olmadığını belirtmek isterim Saygılarımla

4.  Alıntı Originally Posted by karcal Yazıyı Oku
    Burgan djital 22.90 daha iyi banka var mı oran alanlar yazabilirse sevinirim

Düşüncelerimin hiç kimse için tavsiye niteliği olmadığını belirtmek isterim Saygılarımla
    Fibabanka 60 Gün boyunca %24 Kiraz Hesap.
    Hsbc bank 100-500 K %23 32 Gün ve Üzeri.

5.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    merkez faizi sabit tutmasına rağmen ikinci el piyasada faizler düşmeye devam ediyor.
    bankalar bu işten güzel kar yazacak beklentisiyle yabancılar borsa da bankalara yüklendi.
    Bankaların kar yazabilmesi için kredi dağıtabilmesi lazım. Bir süre bunu yapabileceklerini sanmam.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

6. arkadaslar bir sey soracaktim
    kusura bakmayin bura cok ilgili degil

yurt disinda alis veris yapirsam masterkardla (ziraat ya baska banka) gunluk doviz cinsi hesaplanacak bana soylediler. birde borcu ayni dovizle odeyeceyiz dediler.
    sadece bir sey soracaktim. bu kur nasil hesaplanir? maximum kurla yoksa ayni saatin kuruyla?

7. burada fibabanka oranlari yazmis
    o 5% hosgeldin yazmis o hepsi paraya hesaplanir yoksa 1500 dolar yine bosta kalir?
    yeni hesap acan
    https://www.fibabanka.com.tr/bireyse...-oranlari.aspx

8.  Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    burada fibabanka oranlari yazmis
    o 5% hosgeldin yazmis o hepsi paraya hesaplanir yoksa 1500 dolar yine bosta kalir?
    yeni hesap acan
    https://www.fibabanka.com.tr/bireyse...-oranlari.aspx
    Dolarin ne olursa olsun 1500 dolar boşta kaliyor
    %5 dolar faizi veririm diyor.

Sayfa 26/999 İlkİlk ... 1624252627283676126526 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz