Sayfa 27/999 İlkİlk ... 1725262728293777127527 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 209 - 216 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Vade dönüşü biz de buraya geçicez galiba
    Mantıklı görünüyor...
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    arkadaslar bir sey soracaktim
    kusura bakmayin bura cok ilgili degil

yurt disinda alis veris yapirsam masterkardla (ziraat ya baska banka) gunluk doviz cinsi hesaplanacak bana soylediler. birde borcu ayni dovizle odeyeceyiz dediler.
    sadece bir sey soracaktim. bu kur nasil hesaplanir? maximum kurla yoksa ayni saatin kuruyla?
    Maksimum kurdan cevirmez. O an ki degeri ne ise onun bir kac krs uzerinden cevirir.

Ya da soyle yap en basiti. Hangi kurdan alisveris yapacaksan o kurdan extre talep et ve borcunu doviz olarak ode.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Maksimum kurdan cevirmez. O an ki degeri ne ise onun bir kac krs uzerinden cevirir.

Ya da soyle yap en basiti. Hangi kurdan alisveris yapacaksan o kurdan extre talep et ve borcunu doviz olarak ode.

Alenichev hocam cok detail olarak hep anlatirsin sagolunuz
    bankaci doviz olarak borc odeyeceksin dedi ama belki tam anlamadi.
    siz dedigiz sey bu resimmi? burda yabanci paraya cevirsem nasil olur yani nasil harcalanir?
    Attached Images Attached Images

Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    Alenichev hocam cok detail olarak hep anlatirsin sagolunuz
    bankaci doviz olarak borc odeyeceksin dedi ama belki tam anlamadi.
    siz dedigiz sey bu resimmi? burda yabanci paraya cevirsem nasil olur yani nasil harcalanir?
    Resmi goremiyorum. Alacagin sey sadece bir seferlik ve yuksek bir miktar degilse doviz ekstresi yapmana luzum yok. Zaten sen siparisi verdiginde 3d secure ile sana mesaj gelecek ve orada cevrilmis fiyati goreceksin.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    bangkok/köln/antalya
    Gönderi
    234
    bugün beni aktifbank aramış.sevgili ozzy bankamızın faiz oranları önümüzdeki günlerde dahada düşüş gösterecek.elinizdeki paraları bu orandan bağlamanızı tavsiye ederiz dediler.
    bayram değil seyran değil aktif baba neden beni aradı ki?tırsmadımda değil.işler yolunda gitmiyormu acaba.bu arada bankadaki miktar fazla değil 170k civarı

Alıntı Originally Posted by Diproyals Yazıyı Oku
    Fibabanka 60 Gün boyunca %24 Kiraz Hesap.
    Hsbc bank 100-500 K %23 32 Gün ve Üzeri.
    Kirazda boşta para bırakma ve limit var mı

Düşüncelerimin hiç kimse için tavsiye niteliği olmadığını belirtmek isterim Saygılarımla

Boşta parabıraktırmaları itici geliyor böyle bir mevduat şekli yok aslıda totolarından uyduruyorlar oran iyi olsada boşta para sıkıcı gereksiz

Düşüncelerimin hiç kimse için tavsiye niteliği olmadığını belirtmek isterim Saygılarımla

8.  Alıntı Originally Posted by karcal Yazıyı Oku
    Kirazda boşta para bırakma ve limit var mı

2500 ila 7500 arası boşta kalması lazım.

Sayfa 27/999 İlkİlk ... 1725262728293777127527 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •