Sayfa 384/999 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434484884 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 3,065 - 3,072 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. İstediğin kadar sataş Bahri cevap vermeyeceğim...

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

2.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Oran paylaşımları ve mevduat faizini ilgilendiren haber ve bilgi sadece yujinin başlığında paylaşılmasına herkes özen gösterirse sıkıntı çözülür bu başlıkta da kafamıza takılan her türlü konu tartışılabilir hatta tengri han ın asgari ücret yorumlarıma verdiği tepki ve bol çiçekli böcekli herkesin bir elinin yağda bir elinin balda yaşadığı dünya hayali de beni rahatsız etmez
    O topiğe (yujininki) sadece meraklısı gidiyordur zaten bence...Ki öyle de olsa süper olur gerçekten...Temiz kalsın orası ve sadece oran paylaşılsın...İhtiyacı olan gidip baksın oraya...Buraya da yazılsın oranlar ama güniçinde yine...Bence...Burada da görelim...

Veee otokontrol olsun bir kez daha yazıyorum...Özellikle gün içinde piyasalar açıkken...

3. Tengri amca, sana kaymak lazım

MI MAX cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    O topiğe (yujininki) sadece meraklısı gidiyordur zaten bence...Ki öyle de olsa süper olur gerçekten...Temiz kalsın orası ve sadece oran paylaşılsın...İhtiyacı olan gidip baksın oraya...Buraya da yazılsın oranlar ama güniçinde yine...Bence...Burada da görelim...

Veee otokontrol olsun bir kez daha yazıyorum...Özellikle gün içinde piyasalar açıkken...
    o başlığa herkesin iyice alışması için yujinin başlığına oran paylaştım isteyen bakabilir şeklinde bir mesaj buraya yazılabilir

5.  Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    Kardeşler arkadaşlar. millet uzun vade bağladı. faiz oranları alınmıyor sadece takip ediyorlar kendi bankalarını. mart ayında burası çok hızlanacak çok kişinin mevduat dönüşü var. oranlar yazılacak.

bu boşlukta .3.5 gündemi konuşuyoruz lütfen rahatsız olmayın. şayet gündeme dair konuşmalar olmassa inanın bu sayfalar boş kalır. özelliklede hafta sonları ve geceleri konuşuluyor bu gündemdekiler.lütfen hoşgörülü olun.
    mecburuyuz bu sayfada siyaset okumaya ..baslik tl yp mevduat bono likit fon enf.konulari siyaset ve spor muhabettinin sonu gelmez hele ki secim tarihi yaklastikca ..

6.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    mecburuyuz bu sayfada siyaset okumaya ..baslik tl yp mevduat bono likit fon enf.konulari siyaset ve spor muhabettinin sonu gelmez hele ki secim tarihi yaklastikca ..
    Ben de size katılıyorum, forumun başlığı "Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)" olmasın o zaman burası geyik yerine dönecekse.

7. BU BAŞLIKTAKİ SON GÖNDERİMDİR SÖZ VERİYORUM
    BAŞLIK AMACININ DIŞINDA KULLANILMADIĞI SÜRECE SON GÖNDERİMDİR....
    BENİ BURDA GÖREMİYECEKSİNİZ....
    SİZ BAŞLIĞI, AMACI DIŞINDA KULLANDIĞINIZ ANDA BENDE BURDAYIM...
    HADİ BAKALIM KİM MİLLETİN TERCİHLERİNE DAHA SAYGILIYMIŞ GÖRELİM...

Tarih 12/02/2019 Saat:11:50

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Siyaset ve spor taraftarlığı konusunda yazmak forum kurallarına da aykırı. Ama bunun dışında genel ekonomik durum, yatırım alternatifleri, yurt dışında yaşayan arkadaşların izlenimleri, hayat tecrübeleri, özellikle eğitim konusunda yazılanlar en azından benim için gayet faydalı oluyor.

Venus_V4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 384/999 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434484884 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •