Sayfa 404/999 İlkİlk ... 304354394402403404405406414454504904 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 3,225 - 3,232 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Fon yöneticisi banka sağlam olduktan sonra sorun yok şuan akbank ve isbankasi alıyorum.
    Asıl nzor bono filan denemeyin ne olacağı belirsiz...
    Fon yönetimi bankadan bağımsız ayrı bir tüzel kişiliktir. Fonun malları haczedilemez kanunen. Bankadan ayrı olduğu için banka sorumlu tutulamaz fonun faaliyetlerinden.

BDDK ve spk ya email atıp bilgi alabilirsiniz.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

2. Fon muhabbeti dönüyor çünkü kısa vadede mevduattan iyi getiri veriyor ve farkında olmayanları uyandırmak için.Ayrı bir başlığı var fakat ilgi buraya yoğun olduğu için uyarı amaçlı yazılıyor.Ben de bu başlıkta fon konusunda uyaran arkadaşlar sayesinde mevduat dönüşümde doğrudan fona giriş yaptım ve memnunum getirisinden şimdilik.
    İlginç olan şey 2. gönderisinde fırça atan tipin bu başlığa faydası SIFIR
    Fon konusunda daha fazla yazmayacağım uyanan uyanır uyumak isteyenin keyfi bilir.
    İlgili başlıkta muhabbetini yaparız bundan sonra.

3.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Fon yönetimi bankadan bağımsız ayrı bir tüzel kişiliktir. Fonun malları haczedilemez kanunen. Bankadan ayrı olduğu için banka sorumlu tutulamaz fonun faaliyetlerinden.

BDDK ve spk ya email atıp bilgi alabilirsiniz.
    Bilgim var hocam merak etmeyin
    Şirketi kuranda banka olduğu için resmi olarak sorumluluk Olmasa da şirket bankaya ait ordan psikolojik güven veriyor yoksa dediğiniz şekilde zaten.

Alıntı Originally Posted by mkdmkd Yazıyı Oku
    İng turuncu orani artirdimi,dusurdumu bugun arkadaslar

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Evet 20.0 gözüküyor su anda.

Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    TEFAS Üzerinde İşlem Gördüğü İçin Tüm Bankalardan Alabilirsiniz, Bugün Düşmüş Karı başka fona geçerim, Günlük Takip Etmek Lazım Fonları Bugünde Ing fonu %29,80 civarı yazmış.
    İng para piyasa fonu gunluk 0.08 getirmiş hangisi dediginiz?

6.  Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Yatırım fonunda Devlet garantisi olmadığı doğrudur ama arkasında bankaya güvenerek alım yapıyorum.İşbank, Vakıfbank gibi. Nkolay ise arakasındaki bankaya güvenemiyorum. Bu ülke İmar bankası Demirbank gibi olayları yaşadı. Sağlam bankalar o dönemde de sağlamdı.
    Aktif şu an bana göre devlet bankasından farksız. Arkasında chp yok. Kimlerin olduğu belli.

Yazılarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

7.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    İng para piyasa fonu gunluk 0.08 getirmiş hangisi dediginiz?
    Evet onu diyorum 0,0759 getirmiş dün, mevduat karşılığı yazdığım rakamlara denk geliyor sizde hesaplayın

8.  Alıntı Originally Posted by karamizah Yazıyı Oku
    Aktif şu an bana göre devlet bankasından farksız. Arkasında chp yok. Kimlerin olduğu belli.

Yazılarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir
    Tabiki şuan bir şey olmaz diyorsunuz ama bakınız albaraka olayına spk el atmış malum kesimden olmasına rağmen ilgili kişinin.
    Çok güvenmemek lazım şu arkasında diye bir sabah bakmışsınız araları bozulmuş.

Sayfa 404/999 İlkİlk ... 304354394402403404405406414454504904 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •