Sayfa 456/999 İlkİlk ... 356406446454455456457458466506556956 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 3,641 - 3,648 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    24 Ayar Gram Altın Varsa Fiziki Kuveytturk Birebir Alıyor Gişelerinden Hesaba Gram Olarak Yatırıyor,
    Diğer Bankalar 995 İle Çarpıp Yatırıyor.

22 Ayarda iar Ekspertizi Geliyor Bankaların Altın Günlerine Onlarda Kayıp Çok.
    24 ayar altın sadece külçe olarak olabilir.. Burda bahsettiği bahadır bey in külçe değilse ata lira, tam, yarım.,çeyrek,bilezik 22 ayar
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

2.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Hocam Alem Adamsınız Altın İle Mobilya Almak
    Kasa Ücreti Alıyor Bankalar.
    Kasa ücretleri çok fazla değil.
    Küçük boy ve orta boy esasında aynı ama fiyatı farklı (350-450 TL/Yıllık)
    Büyük boy kasa (650 TL/Yıllık) (Boyutu 2 katı)
    Bahsi geçen rakamlar maksimum fiyatlar...

Sevgi ve saygılarımla...

3.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Hocam Alem Adamsınız Altın İle Mobilya Almak
    Kasa Ücreti Alıyor Bankalar.
    Ödediğin kasa ücreti 250 300 lira... 2 3 kilo altın taşıyan adam için hiç Bi şey... Dün endüstri mühendisi bu işlere ciddi kafa yoran aldığının çetelesini tutan Bi arkadaşımla konuştuk.. 2013 TE 3000 LİRA MAAŞININ YÜZDE 44 Ü MUTFAK, ELEKTRİK, SU, ULAŞIM, DOĞALGAZ GİDERİNİ OLUŞTURURKEN BUGÜN MAAŞININ 5000 LİRA YA YÜKSELMESİNE RAĞMEN BU GİDERLERİN MAAŞININ YÜZDE 72 SİNE ULAŞTIĞINI SÖYLEDİ.. İNSAN NE İÇİN KREDİ ÇEKER? GELECEKTE Bİ PARASI GELCEKTİR, BİRAZ TASARRUF EDİYODUR EV ALCAKTIR ARABA ALCAKTIR BEYAZ EŞYA ALCAKTIR.. AMA ŞU AN DURUM ÇOK FARKLI.. ÇOĞUMUZ MAAŞIMIZLA SADECE AYLIK GİDERLERİMİZİ KARŞILAMAYA ODAKLANMIŞ DURUMDAYIZ.. SAYDIĞIM KALEMLERDE REEL ANLAMDA BİR YILLIK ZAMLAR YÜZDE 300 ÜN ÜZERİNDE DİYE TAHMİN EDİYORUM... 2013TE 10 BİN LİRAYA YILLIK 700 LİRA MALİYET VARDI DELİ GİBİ KREDİ ÇEKİP ALTIN ALIYODUM BEN MESELA... ÇÜNKÜ ONU RAHATLIKLA ÖDEYECEĞİMİ DÜŞÜNÜYORDUM.. ŞU AN KAÇINIZ TEMEL GİDERLERİNİZ DIŞINDA KREDİ ÇEKİP MAL ALABİLİR KENDİNİZE SORUN GERÇEK SORUNUN TÜRKİYEDE Kİ GERÇEK ENFLASYON KARŞISINDA ARTIK EZİLDİĞİMİZİ GERÇEK SORUNUN BU OLDUĞU KREDİYE ULAŞIMIN BİRİNCİ ÖNCELİK OLMADIĞINI KABULLENELİM.3
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

4. Birde şunu belirtmek lazım.
    1 Mart 2019 itibarıyla BOŞ size tahsis edilecek kasa bulabilirseniz tabi ki...

5.  Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    24 ayar altın sadece külçe olarak olabilir.. Burda bahsettiği bahadır bey in külçe değilse ata lira, tam, yarım.,çeyrek,bilezik 22 ayar
    24 Gram Altın Oluyor 250 gr, 1 gramı bile var, hurda külçe zaten almıyor bankalar sertifika olacak iar,nadirgold vs.
    Yatırımlik fiziki altın alacaklar 22 ayar ziynet almayın

6.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    24 Gram Altın Oluyor 1 gramı bile var, hurda külçe zaten almıyor bankalar sertifika olacak iar,nadirgold vs.
    İşbankası alıyor.. Almıcak banka varsa sercanbank olarak ben alıyorum..

7.  Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    İşbankası alıyor.. Almıcak banka varsa sercanbank olarak ben alıyorum..
    Alıyor ama 995 İle çarpıyor??
    Birebir aynı gramı alan tek banka kuveytturk oda hurda almıyor.

8.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    24 Gram Altın Oluyor 250 gr, 1 gramı bile var, hurda külçe zaten almıyor bankalar sertifika olacak iar,nadirgold vs.
    Yatırımlik fiziki altın alacaklar 22 ayar ziynet almayın
    Hayır 22 ayar alın.. 24 ayar ı bahsettiğin firmalar spotun en az yüzde 10 üstünde satıyor.. İyi Bi toptancı kuyumcu bulursanız spottan sadece yüzde 2 yukarda alabilirsiniz

Sayfa 456/999 İlkİlk ... 356406446454455456457458466506556956 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •