Sayfa 460/999 İlkİlk ... 360410450458459460461462470510560960 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 3,673 - 3,680 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    cumhuriyet sikkesi alan varmi burada? kari varmi acaba?
    burada kac tur cumhuriyet sikkesi var?
    Cumhuriyet sikkesi derken Cumhuriyet altınını kastediyorsunuz galiba, eğer öyleyse çeşitleri şuradan görebilirsiniz.
    http://www.darphane.gov.tr/tr/conten...content_id=201

2. Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Kilosunda 50 dolar fark oluyor genelde altında alım satım arasında .

İşleme göre 30-40 dolarada bulabilirsiniz ararsanız .

Astar altında alabilirsiniz ama onda terazi farkı olabilir 2-3-5 Cm fark olabiliyor bazı altıncıların terazisi farklı tartabiliyor

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Bankadan Veya Piyasadan Alan Kim
    İnternetden Alıyorum Ben Örnek Gittigidiyordan 1K Lık Gram Altın Alıyorum 100 TL Puan Veriyor Banka,900 TL Ye Gelmiş Oluyor Bana Altın Piyasa Fiyatına Göre Daha Ucuza Alıyorum Bu Şekilde
    Hangi karta veriliyor bu kadar yüksek puan? Ya da hangi siteden? Biz de alalım.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

4.  Alıntı Originally Posted by dublerakı Yazıyı Oku
    Olumsuz bir beklentim yok,milletin kasa talebi artmiş durumda,önce kasa talep edin bulun veya talep ettim buldum diyin, sonra Kasa konusunda yazın isterseniz...
    Herhangi bir sigortası yok haklısınız...
    Tarabya Vakıfbank'ın ön camında kiralık boş kasamız mevcuttur yazıyordu bilginize.

5.  Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    cumhuriyet sikkesi alan varmi burada? kari varmi acaba?
    burada kac tur cumhuriyet sikkesi var?
    Benim altın birikimimin yarıdan fazlası Ata Lira şeklinde. Bir kısım vatandaş IAR/Nadir tarzı gram külçelerin daha mantıklı olduğunu savunuyor bozdururkenki kolaylığından ötürü ama o tip küçük külçelerin tipini sevemedim hiç.

Böyle şıngır şıngır koyin şeklinde altın toplamak daha cazip geliyor bana.

Zaten bozdurmaya niyetim falan yok en az 10 sene. O zaman gelince alıcısı bulunur.

6.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Benim altın birikimimin yarıdan fazlası Ata Lira şeklinde. Bir kısım vatandaş IAR/Nadir tarzı gram külçelerin daha mantıklı olduğunu savunuyor bozdururkenki kolaylığından ötürü ama o tip küçük külçelerin tipini sevemedim hiç.

Böyle şıngır şıngır koyin şeklinde altın toplamak daha cazip geliyor bana.

Zaten bozdurmaya niyetim falan yok en az 10 sene. O zaman gelince alıcısı bulunur.
    Muhafazası sorun olmuyor mu?

7.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Muhafazası sorun olmuyor mu?
    Muhafazalık bir durum yok ki. Topu topu 15-20 tane coin bendeki. At çekmeceye dursun.

Yüzlercesini muhafaza etmek istersen sıkıntı olabilir tabi. O zaman 100gr'lık ya da kiloluk külçelere yönelmek lazım.

8. O da sıkıntı olmaz...Alırsın bir küp yada sandık...Koyarsın içine...Gömersin toprağa işaretli bi yere...Sadece kendinin bildiği...

Sayfa 460/999 İlkİlk ... 360410450458459460461462470510560960 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •