Sayfa 494/999 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594994 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 3,945 - 3,952 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    sercan bey bu başlığı sabote etmeye mi geldiniz ? boş polemik yaratacak cümleler kuruyorsunuz ?
    Konuyu bilmeden atlama orda bana söz hakkı doğmuş Bi söylemde bulunuyor

2. Sabote etmek nedir ya biz vatan haini miyiz? Sana o sözü iade ediyorum..

bu başlık vatanmıda başlığı sabote edince vatan haini olunuyor ? size kitap okumanızı tavsiye ediyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    bu başlık vatanmıda başlığı sabote edince vatan haini olunuyor ? size kitap okumanızı tavsiye ediyorum.
    Şu an David nichol den medceziri okuyorum.. Elimde çok güzel finans kitapları da var adres göndereyim nasıl fon alınır öğrenirsin belki istiyosan ücretsiz ders te verebilirim

Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    Şu an David nichol den medceziri okuyorum.. Elimde çok güzel finans kitapları da var adres göndereyim nasıl fon alınır öğrenirsin belki istiyosan ücretsiz ders te verebilirim
    boş artistik yapıyorsun, fonların tümünü görüntüleyemedik diye başlığı sabote etme kelimesinden vatan hainliğini çıkaracak kadar boş insan olmadık, engelliyorum seni. Öt kendi kendine.

6. Daha 40 fırın ekmek yicen bizi yutmak için..

Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    Daha 40 fırın ekmek yicen bizi yutmak için..
    ben seni paramla her daim yutarım rahat ol sen, burda para konuşur, para forumu burası.

8.  Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    ben seni paramla her daim yutarım rahat ol sen, burda para konuşur, para forumu burası.
    Sen benim sahip olduğum altını taşıyamazsın bile abicim senin gittiğin bu yollardan biz 2000 lerde dönüyoduk.. Ege bank ta tanıdığın varsa sor batan bankadan para nasıl çıkarılır kim çıkarır bizi tanırlar

Sayfa 494/999 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594994 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •