Sayfa 544/999 İlkİlk ... 44444494534542543544545546554594644 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 4,345 - 4,352 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    Din baskısıdır, başka ne olacak?

İster şii baskısı olsun, ister sünni, ister şu bu, ve hatta hristiyan falan, fark etmez.

Din baskısının her türlüsü insanların hayatını cehenneme çeviriyor.
    en büyük sebep vatandaşlık limitinin düşürülmesi

USDTRY - GUNLUK -

Grafik artik yeter diyor resmen

Kisa zaman icinde buyuk bir deprem olacak

Ben demiyorum kahin diyor

[IMG][/IMG]

3.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    4 kalmadı herhalde

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burgan Güldüren hes. günlük $ % 4 (500 $ boşta)

4. Bu hafta Vakifbanktan TL ya da USD mevduat orani alan var midir? Simdiden tesekkurler.

Sent from my BLA-A09 using Tapatalk

Düşürmeyen banka var mı tl için yeni oranlar nedir

Düşüncelerimin hiç kimse için tavsiye niteliği olmadığını belirtmek isterim Saygılarımla

Alıntı Originally Posted by karcal Yazıyı Oku
    Düşürmeyen banka var mı tl için yeni oranlar nedir

Düşüncelerimin hiç kimse için tavsiye niteliği olmadığını belirtmek isterim Saygılarımla
    bugun bi arkadaş 380k için 32 gün vakıftan 20.50 almış, bence hafif yukarı yönlü bi kıpraşma var bayadır vakıftan oran falan duymamıştım ama 1-2 haftadır halk 18-19 veriyordu.

Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    bugun bi arkadaş 380k için 32 gün vakıftan 20.50 almış, bence hafif yukarı yönlü bi kıpraşma var bayadır vakıftan oran falan duymamıştım ama 1-2 haftadır halk 18-19 veriyordu.
    Galiba seçime kadar bu şekilde enflasyon altında kalmaya devam edecek gibi, peki mevduatın 27- 28 olduğu ve stopaj avantajı olan süreçte 6 aylık yapabiliyor muyduk, galiba çok uzun bağlamıyor du bankalar. Gerçi geçmişte kaldı ozamanda 30-40 olur diyenler vardı

Alıntı Originally Posted by karcal Yazıyı Oku
    Galiba seçime kadar bu şekilde enflasyon altında kalmaya devam edecek gibi, peki mevduatın 27- 28 olduğu ve stopaj avantajı olan süreçte 6 aylık yapabiliyor muyduk, galiba çok uzun bağlamıyor du bankalar. Gerçi geçmişte kaldı ozamanda 30-40 olur diyenler vardı

Bu konuda hsbc ve burgan iyi durumda gibiydi, 27 28 le yuksek faiz bagladilar bayağı. Ben seçimlerden sonra 1-2 ay icerisinde tekrar 24 lere dogru toparlanma ve en gec sene sonuna dogru en az 34 bekliyorum, bakalim olacakmi yada yanilacakmiyiz gorecegiz, dolar eger herkesin bahsettigi noktalara gelirse dusuk faiz surdurebilir olmaz, bunun 2 kati dolarize bir memleket oluruz, buea bircok durumda ise yarayacak bir durum degil, en basit haliyle dolar yukselecekse faizlerde istem disi yukselecektir.

Yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir.

Xiaomi Mi MIX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 544/999 İlkİlk ... 44444494534542543544545546554594644 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •