Sayfa 65/999 İlkİlk ... 1555636465666775115165565 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 513 - 520 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. [QUOTE=shark;3081533]
     Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Taze taze yeni oranlar :

Odea
    1 M e kadar 21.50
    1 M üstü 21.25
    500k usd ye kadar 4.25

Fiba
    Kiraz hesap hoşgeldin beşgeldin
    500 k ya kadar 23
    150 k usd ye kadar 5.5
    Sadece 2 ay için

Fiba Dolar faizini yüzde 4,5 diye gördüm. Yanlışım varsa düzeltiniz Sayın Omega0607....
    Saygılar.....
    Kiraz hesapda ilk 2 için 5.5 veriyor sn.shark .oranlar doğru yani yazdığım gibi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Game Over

Son düzenleme : NewsTR; 23-01-2019 saat: 20:19.
    Paylaşımlarım Yatırım Tavsiyesi Değildir

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    Bende msjın devamında şeytan dürtüp de girersen dolara bize söyle uzun bağlayalım diyecektim.
    Agalar dolardan uzak durun tezim beni yaniltmadi. Dolara girmemle birlikte selale olustu. Tezin ikinci asamasi derki webster terste kaldiysa o dolar enaz 2 ay surekli duser. Sirf sizin icin kendimi feda ettim dolari dusurdum...

Alıntı Originally Posted by bjkay Yazıyı Oku
    5 -10 kuruş hesap etmemek gerekir uzun vadeli alış ise. Bu faiz oranlarinda dolar almak için yil sonu beklentisi 6 yi geçmeli yalnız.gerci faizler de boyle kalmayacak görünüyor..benim de elim cok kayıyor ama sen alınca haber ver gene de az bekleyelim dalgayı yakalarız belki ytd
    Suan vadeci olarak gozume acaip havali gorunuyorsunuz imreniyorum

Neyse biraz daha kademe yapayimda dolar iyice dussun. Dolar dedikten sonra icimden lanet olasi pislik diye haykirmak geciyor.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Game Over
    Fiba kiraz 23 e dustu hocam kucuk bir duzeltme rica edecegim

5.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Agalar dolardan uzak durun tezim beni yaniltmadi. Dolara girmemle birlikte selale olustu. Tezin ikinci asamasi derki webster terste kaldiysa o dolar enaz 2 ay surekli duser. Sirf sizin icin kendimi feda ettim dolari dusurdum...

Neyse biraz daha kademe yapayimda dolar iyice dussun. Dolar dedikten sonra icimden lanet olasi pislik diye haykirmak geciyor.
    Full girmeden az miktardan yükseğe kademeli geçiş yapılırsa, riski yaymış oluruz. İlk parça 5.3151 den girdim. Diğer parçayı 5-8 kuruş düşerse gireceğim. Şimdiye kadar hiç pişman olmadım bu taktikten.

Yazılarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

6. Ziraat bile indirdi faizleri

7.  Alıntı Originally Posted by karamizah Yazıyı Oku
    Full girmeden az miktardan yükseğe kademeli geçiş yapılırsa, riski yaymış oluruz. İlk parça 5.3151 den girdim. Diğer parçayı 5-8 kuruş düşerse gireceğim. Şimdiye kadar hiç pişman olmadım bu taktikten.

Yazılarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir
    Risk management

8.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku

Sanki 5e hatta 4.5a düşmüş gibi konuştun..%1 sadece 1 günluk iş.

Sayfa 65/999 İlkİlk ... 1555636465666775115165565 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •