Sayfa 802/999 İlkİlk ... 302702752792800801802803804812852902 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 6,409 - 6,416 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Post

Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Oyak gerçi yaş tahtaya basmaz .İyi portfoy yapmışlardır eminim .O konuda çok titiz bir kurum.Sonuçta Türkiyenin nakitde en büyük portfoyü Oyakda .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bizzat oyak yatırımı aradım sordum fon içeriğinde inşaat firması var ve ağırlığı genele göre yüksek. İnşaat sektörünün durumu malum ya sıkıntı olursa dedim firma çok sağlam risk zaten bizim üstümüzde firmada sıkıntı olursa en fazla sizin getiriniz düşer dedi. ytd. ( Bende yok sadece merakımdan sordum PPf konusunda alan arkadaşlar vardı bende böyle bir fonun varlığından yeni haberdar oldum.)

Dolar tutacak adam %2 vergi için vazmi geçecek dolar tutmaktan hayret bişey ya tldeki stopajı kaldır enflasyon altına indi zaten getiri boş iş bunlar.

3.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    TL mevduat teşvik edilseydi TL mevduat faizi baskılanmaz stopaj indirimi desteği 3 ay sonra kaldırılmazdı buzdolabına verilen değer tasarufçuya verilmiyor böyle bir ortamda birikimlerin nereye kayacağını tahmin etmek için ekonomist olmaya da gerek yok markette muzu 15 lira gören tasarrufçu enflasyonun düşeceğine inanıp verilen mevduat faizini yeterli bulmaz
     Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Albayrak: (konutta) faizler %1,28'lere geldi, tahminim mayıs gibi % 1'in altını, %0,98'i görünce sektördeki süreç daha da hızlanacak - aa twitter
    Kısaca kaskosuz olan üzülür.
    Bakmayın mevduat faizlerinin %20 ppf'lerin %21-22 getirdiğine

4. Burganbank dijital şubeye geçiş için başvurmuştum. Tam 18 gün oldu. Hala geçiş gerçekleşmedi.

Süreç bu kadar uzuyor mu?

2 kere aradım. bir sonuç alamadım.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

5.  Alıntı Originally Posted by Varyemez Amca Yazıyı Oku
    Odeabank şubeden sıcak oranlar aldım 32 günlük temdit için:
    70K~99.9K USD için %3,45.
    100K~125K USD için %3.60.

Burgan'da şube'de bulunan portföyümün dijital'e taşınmasını istedim, %4'ten dijital bankacılık üzerinden bağlayabilirim.
    Bu durumda %20 stopaj sonrası net faiz oranı %3.34 oluyor sanırım değil mi?
    Döviz Mevduat Faizi %4 ise %3.20 net faiz geliri elde edersiniz.

6.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Döviz Mevduat Faizi %4 ise %3.20 net faiz geliri elde edersiniz.
    Sn.admustafa bu konuda iyi bilgilisiniz .Meslek finansmı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. 2 bin lüks araç sulara gömüldü!
    Fransa açıklarında batan İtalyan ticari gemisi Grande America'da 2 bin lüks araç yüklü olduğu, sulara gömülen araçlar arasında sınırlı üretim Porsche'lerin bulunduğu ortaya çıktı

https://www.haberturk.com/2-bin-luks...omuldu-2409862

Bizim sularda olsa napar yapar çıkarırdık 4000 m.'den araba sevdamız var milletçe.

8.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Burganbank dijital şubeye geçiş için başvurmuştum. Tam 18 gün oldu. Hala geçiş gerçekleşmedi.

Süreç bu kadar uzuyor mu?

2 kere aradım. bir sonuç alamadım.
    Ben direkt dijital hesap açtırmıştım 1 gün içinde açılmıştı hesap. Fakat bir sim kart blokesi kaldırmakta 1 gün sürüyor Burganbank'ta. Hesap taşıma işlemi bu kadar uzun sürmemesi lazım ayrı bir şube kodu var sonuçta.

Sayfa 802/999 İlkİlk ... 302702752792800801802803804812852902 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •