Sayfa 954/999 İlkİlk ... 454854904944952953954955956964 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 7,625 - 7,632 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Purplee Yazıyı Oku
    TCMB Başkanı Çetinkaya: Son bir hafta içinde toplam rezervimiz 96,7 milyar dolar seviyesine ulaştı
    At yalanı....

2.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Mk Hali Dedi Bana MT?

HEsap ekstremdu 23.47 yazıyor. Bir de stopaj düşmüş. Ekstrede MK mi yazıyor bilemedim. Bir de benimki İş Yatırım. Daha az veriyor olabilir.

3.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Piyasalar çok fena çalkantıda, kazanan kim? Kaybeden kim?
    isini bilen kaybetmez tam profesyonellere gore ortam dun usd alan bugun 20 kurus karla satmıstır ....dipten hisse ye girmistir ordan da %2-3 kar etse ohhh daha nolsun dolar tl icin 5.50 normal seviye real zaten cıkmıs 4 e ...borsanın da ucuzlaması isteniyor bana gore ...istenmese zaten acıga satıs yasagı koyarlar oyle oldun mu borsa dusmez ....yani kısaca isini bilen iyi goturuyor dolar al sat hisse al sat veya hisse dipten topla .

4.  Alıntı Originally Posted by drheart Yazıyı Oku
    Hangi subeymis hocam, bana 20.50 verdiler daha yüksek miktar için
    hic kacirmasin haber et baglasin yok boyle oran

5.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    isini bilen kaybetmez tam profesyonellere gore ortam dun usd alan bugun 20 kurus karla satmıstır ....dipten hisse ye girmistir ordan da %2-3 kar etse ohhh daha nolsun dolar tl icin 5.50 normal seviye real zaten cıkmıs 4 e ...borsanın da ucuzlaması isteniyor bana gore ...istenmese zaten acıga satıs yasagı koyarlar oyle oldun mu borsa dusmez ....yani kısaca isini bilen iyi goturuyor dolar al sat hisse al sat veya hisse dipten topla .
    Ben göremedim böyle kişileri ondan öyle sordum , dolar alanlara soruyorum ağlıyor, bist dekiler ağlıyor, tl mevduatci ağlıyor.

6.  Alıntı Originally Posted by GrandturkInvest Yazıyı Oku
    şu anda mk 23.50% günlük imkb ters repo en iyi faiz oranı. Bu verdiğim orandan borsa komisyonu düşüldükten sonraki oranlardır. Eğer verdiğim oranların başına mk yazıyorsam ücret komisyon kesintileri düşülerek verilmiştir. Bu konuda boşuna ortalık bulandırmayın, insanlar parasını yüksek oranlardan değerlendirsin. Swap'ın adı var ama kurumlarda limit yok. Alternatif'ten aradılar, swap faizi kaç veriyorlar size diye. Allahım ne günlere kaldık
    Kafa bulandırıyor diye bana diyorsanız. Hesap ekstremde brüt yazar MK yazmaz diye düşündüğümden. Aşağıda ekstrem. Hesaplamak isteyen hesaplasın. Ben bilemedim.

Adsız.jpg

7. Dolarlarınızı bankadan çekin bence

MI MAX cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Nasıl ekleniyor yapamadım. Aşağıda hesap ekstrem. MK'mi değil mi hesaplayabilir isteyen. Ben bilemedim. Not. resmi büyültemiyorum ekledikten sonra. Bakmak isteyen olursa yeniden yükleyeyim. Spam yapmamak için sürekli eklemiyorum. Severek eklerim. Galiba insanlar az kazansın diye kafa bulandırıyormuşum. Borsa falan da düşünce herkes karamsar oldu.
    Attached Images Attached Images

Sayfa 954/999 İlkİlk ... 454854904944952953954955956964 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •