Sayfa 91/999 İlkİlk ... 41818990919293101141191591 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 721 - 728 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku

Sputnik Türkiye

@sputnik_TR

Albayrak: Birçok kişide şunu gördük ki, süreçlerden Türkiye'nin çok güçlü bir refleks göstererek başarılıbir şekilde bu politikalar doğrultusunda ne kadar olumlu başarılı bir setiyle karşı karşıya kaldık ve övgü aldık

.......

Ne dedigini anlayamadim. Anlayan var mi

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ya Sputnik google translate kullanıyor, ya da Sayın bakan google translate gibi konuşuyor. Hangisi bilemedim. Büyük ihtimalle ingilizce orjinalden google translate kullanılarak çevrilmiş bir metin, zira set of succesful policies tabiri ingilizce dilinde kullanılabilecek bir yapı.

Many people have seen it at that, showing a strong reflection of the process of Turkey's success considering how positive we were confronted with a set of successful policies in this direction, and we received compliments
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

2. Para birden bollaştı heryer tl oldu ..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Erdoğan: Şu anda döviz düşmeye başladı, 5.2 filan buralara düştü doların durumu bu. Sıkı tutacağız, iyi duracağız. Bunların hepsi gelip geçici.

Sn.Erdoğan sanırım sıkı para politikası devam edecek demek istiyor. Sıkı tutacağız ?!?!
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin

4. klavyeye dikkat... ing. klavye kullanma
    Hayat devam ediyor.

5.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Erdoğan: Şu anda döviz düşmeye başladı, 5.2 filan buralara düştü doların durumu bu. Sıkı tutacağız, iyi duracağız. Bunların hepsi gelip geçici.

Sn.Erdoğan sanırım sıkı para politikası devam edecek demek istiyor. Sıkı tutacağız ?!?!
    Başka caresi yok sanırım.

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Erdoğan: Şu anda döviz düşmeye başladı, 5.2 filan buralara düştü doların durumu bu. Sıkı tutacağız, iyi duracağız. Bunların hepsi gelip geçici.

Ben bu aciklamayi onemli buluyorum. Reis bu tarz aciklamalar yaptiktan sonra soylediklerinin tam tersi oluyor.

7.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku

Üstadım bişey sorucam. Cok sıkı durup piyasadan parayı iyice cekse ve doları da 4,9'a indirse.

Ülke ekonomisine bir zararı olur mu ? -4 kücülsek ne olcak ki, tantunici, inşaatcı, vs kof büyüme yapıyor zaten. Sosyal tarafında sıkıntı olur da, parasal olarak daha verimli olmaz mı ? Ihracat yapan verimli şirketler ayakta kalır, diğerleri de 2-3 sene para kazanmasın..Zaten hormonlu kazandılar yıllarca.

8.  Alıntı Originally Posted by martind Yazıyı Oku
    Başka caresi yok sanırım.
     Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Ben bu aciklamayi onemli buluyorum. Reis bu tarz aciklamalar yaptiktan sonra soylediklerinin tam tersi oluyor.

Şahsi fikrime göre daha tecrübeli danışmanlarla çalışmaya başlamış olabilir. Zira sıkı tutacağız ya da sıkı duracağız cümlesini piyasa sever. Eskiden faiz ile ilgili yaptığı açıklamalarıyla hem faize hem de dövize baskı yapıyordu. Yeni açıklamaları bana daha profesyonelce kurgulanmış gibi geldi.

Ya daha profesyonel bir danışman ile çalışıyor ya da bu seferki danışman kendisi ile daha yakın bir ilişki kurma şansına sahip olduğu için kendisini retorik konusunda daha rahat ikna edebiliyor.

Sayfa 91/999 İlkİlk ... 41818990919293101141191591 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •