Sayfa 31/999 İlkİlk ... 2129303132334181131531 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 241 - 248 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Evet Bende 25,50 Günlük 3 Aylık Vov Hesap Sigorta Yapmıştım,Önerimle 2-3 Arkadaş Daha Yapmış O Sıra. Benimde Bitti Fon Aldık Bakalım 24-25 Bandında Gidiyor (Mk Karşılığı)
    Türkiyede Hava Hemen Değişir O Zamanlar İçin 24,65 Havada Keklikti Ondan Hata Yaptın Diyen Arkadaşlar Olmuş Olabilir
    Hangi fonu aldınız

kazanmak için takip

2. İnanılır gibi değil
    Hisse.Net gibi kullanıcılarının kahir ekseriyeti ünü mezunu olan ve/veya finansal okur yazarlığı ortalamanın üstünde olan,bu çok değerli platform da fiyatların artış hızının yavaşlaması ile deflasyon karıştırılıyor...
    Bu ülke de hiç kimse üretilen mal ve hizmetlerin fiyatı ucuzlamamıştır demedi/demiyor..
    Bu ülke de kimse deflasyon yaşandığını iddaa etmemiştir...
    Tüik de bunu iddaa etmemiştir...
    Fiyatların artış hızı %20 dir
    Artış hızı yavaşlamıştır (25 e göre)
    Tüik bunu iddaa etmektedir...

Haaa derseniz ki fiyatların artış hızı yavaşlamamıştır buyrun paylaşın elinizdeki verilerle bizde öğrenelim

Bense Tüik in enflasyonu doğru ölçmediğini düşünüyorum...

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

3.  Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    Ülkemizde şebekeye elektrik satma imkanı yoktu diye biliyorum.
    "Bakın isteyen kendi elektriğini üretip bir de devlete satıp para kazanıyor, siz ise anca faturaya itiraz etmeyi biliyorsunuz" demek için yapılmış bir haber bu.

İlk yatırım maliyetinin aşırı yüksekliği zaten ap ayrı bir dert.

Yaz-kış saati konusundaki "ben yaptım oldu" uygulamasıyla sabahları kör karanlıkta uyanıp ışık yakmak zorunda kalışımız da olayın başka bir boyutu.

Velhasıl deve gibi her yanımız eğriyken habertürk boşuna maval okumasın bence.

Zaten mevduat konusuyla da çok çok alakasız.
    Bi yürü git yaaa
    Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olma...

Yeni elektrik yasası ile lisansız elektrik üretebiliyor ve şebekeye satabiliyorsun...
    Güneş cenneti olan ülkemiz de keşke yaygınlaşsa
    Hatta ve hatta devlet bireysel kullanıcıları (apartmaları,siteleri) güneşden elektirik üretmeye zorlasa...
    Her çatıda güneş paneli olsa
    Güneş den bol ne var ülkemizde?
    İlk yatırım maliyetinden sonra ömür boyu bedava enerji...
    Ama maalesef güneş ile ilişkimiz yazlıklarda güneş den sıcak su üretmekten öteye gidemedi....

sana saygıda yok
    başarılar da

4. Fabrikaları,çiftlikleri,avm leri yani anlayacağınız çatı/yan yüzey alanı geniş ,bu işe müsait işletmeleri güneşden elektrik üretmeye keşke zorlasa...
    Teşvikleri arttırsa

Devletin kendisi bile geçen seneye kadar güneşden gram faydalanmıyordu bu manada...
    Geçen sene İç Anadolu da çok yüksek kapasite de güneş enerjisinden elektrik üretme ihalesi açmış,bu ihaleyide yandaşları kazanmıştır..

saygılar/başarılar

5. Denizin sitesinde %25 oranı görünce çok şaşırdım. ama tıklayınca ve sağ tarafa da gözüm ilişince heyecan kısa sürdü. Unutmuşlar herhalde.

6. Kasim sonunda %23.75 ten 3 ay baglamistim. Subat 28 vade doluyor. %20 ye kadar inecek gibi. Ben bu cendereden cikacagim bu sefer insallah. Full DTH . 5.5 i yukari gecmese yeter.

https://m.mynet.com/ingiltere-ve-tur...i-190101136307

Gunun en anlamli haberi. Uk de yapilan alisveris ile benzeri turkiye de yapiliyor.

Orada 44 gbp / 1300 gbp

Bizde ise

500 tl / 2000 tl

Alim gucu cok dusuk Turkiye de. Uk nin dezavantaji ise ev kiralari.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Fibabank gunluk kullanan varsa bilgi verebilir mi? Suan en yuksek gunluk o veriyor gibi. Mantikliysa oraya gecelim

Sayfa 31/999 İlkİlk ... 2129303132334181131531 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •