Sayfa 16/24 İlkİlk ... 61415161718 ... SonSon
Arama sonucu : 187 madde; 121 - 128 arası.

Konu: TRCAS - Turcas Petrol

İngilizlerin belgeleri tamam. Sırada hollandalılar var. Onlarında defterini düreyim ondan sonra hepsi birer birer ifşa olacak. Yüzme hocasınında amk.

Tüm piyasalar artıda bir bizimki eksi.

Kağıdın gelmişine geçmişine (falına) baktım ve tespitlerimi aşağıya sıralıyorum.

Kırmızı çizgi: Kağıdın tarihi boyunca her sene en az 1 kez ulaştığı çizgi... bugünkü değeri 2,09 TL civarındadır.

Mavi çizgi: Kağıdın 1992 yılı dışında her sene en az 1 kez ulaştığı çizgi... bugünkü değeri 3,33 TL civarındadır.

Yeşil çizgi: Kağıdın 1996-2013 yılları arasında üzerinde seyrettiği çizgi... bugünkü değeri 9,13 TL civarındadır.

Kağıt toparlandıktan sonra bence önümüzdeki zaman diliminde kısa/orta vadeli hedefleri mavi ve yeşil çizgilere ulaşmak, nihai hedefi ise yeşil çizgiye ulaşmak olabilir.

Görülen daha üst hedefler de bulunmaktadır lakin bundan ötesini dillendirmek doğmamış çocuğa don biçmek olacaktır.

Bu senaryonun işlerliği açısından bugünkü stoploss: 1,37 TL

Yatırım tavsiyesi olmayıp, fikir/öngörü/analiz paylaşımıdır.

Saygılarımla,

Paylaşım için teşekkürler. Sizce nasıl bir temel gerekçe ile o mavi-yeşil arasına gider?

Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Paylaşım için teşekkürler. Sizce nasıl bir temel gerekçe ile o mavi-yeşil arasına gider?
    Temel gerekçeyi bilemiyorum (o konulara sizin kadar hakim değilim) fakat istenirse herhangi bir argümanı olmadan da o bölgeye gider. Çoğunluk umutsuz olsa da 2019 yılında piyasaların toparlanması ihtimal dahilinde. Bence hakim gücün ne yapmak istediği önemli.

https://www.kap.org.tr/tr/ek-indir/4...68e2e322e601e8

Opet bilanço. 2017 yılına göre ciro %50 artmış ancak karlılık düşmüş. Taş atmış kolu yorulmuş

Günaydın

Abd tarafı dün şov yaptı. Bakalım bize etkisi nasıl olacak. Öncelikle 104,000 bizde de 1,57 nin geçilmesi lazım.

8. Ömür Törpüsü Ömür . . . Offff offff. . .

Sayfa 16/24 İlkİlk ... 61415161718 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •