Sayfa 34/339 İlkİlk ... 2432333435364484134 ... SonSon
Arama sonucu : 2711 madde; 265 - 272 arası.

Konu: TUCLK - Tuğçelik Aluminyum Metal Mamulleri

1. 2.14 den tekrar aranizdayim. Bakalım ne tepki verecek

2.  Alıntı Originally Posted by ömerkumpas Yazıyı Oku
    2.14 den tekrar aranizdayim. Bakalım ne tepki verecek
    bende 2,16 yı geçerse almayı düşünüyorum tetikteyim
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

3. Nedir bu hareket? Fetöden alınanların hisseleri böyle hareket etmedi 1 saatte %20 eksi.

4.  Alıntı Originally Posted by erdim Yazıyı Oku
    nedir bu hareket? Fetöden alınanların hisseleri böyle hareket etmedi 1 saatte %20 eksi.
    bu adam spk nın kankası sanıyorum.yapmadığı adilik kalmadı sadece devede kulak göstermelik cezalar. Bu kağıt kumarhane bile değil, çünkü hep kaybettirir karı görünce kaçmazsan. Orta uzun tutmak, zaman ve sağlık kaybına sebep olur sadece.

5.  Alıntı Originally Posted by erdim Yazıyı Oku
    Nedir bu hareket? Fetöden alınanların hisseleri böyle hareket etmedi 1 saatte %20 eksi.
    Feto den alınan hisseler 15 katı prim yaptı 1 senede

6. her zaman derim prim yaptığı yerde şöyle bi 1-2 ay durabilsin düşmeden, anca biraz ümitlenirim. kanı bozuk bunların. yatırımcısına yolunacak kaz gözüyle bakıyorlar.

7. Biri öyle bir frene basıyor ki fren pedalı ezildi ezilecek ayağını kaldırdığı an yukarı ziplayacak. Ama bu ortbu cocuu niye böyle yapıyor anlamadım.

8. tepkiye oynadık 2,17 den atladık elimizde kaldı tepkide yapmadı adi kağıt bakalım ne kadar bekletecek
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

Sayfa 34/339 İlkİlk ... 2432333435364484134 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •