Sayfa 139/185 İlkİlk ... 3989129137138139140141149 ... SonSon
Arama sonucu : 1480 madde; 1,105 - 1,112 arası.

Konu: EUYO EURO menkul kıymet yatırım ortaklığı a.ş

1.  Alıntı Originally Posted by emrehazirci Yazıyı Oku
    97 ye bnde yazdim birsz daha bklm gelcekmi

SM-G800H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    tebrikler geldimi mallar hayırlı olsuuuun

2. 0.95 guzel rakam. 0.94 un altina düşmeyecegini tahmin ediyorum. 0.96 yi aşarsa hizla 1 in üstune atar.

3. Artık kakalama bitti. Şimdi de 0.95 i topluyorlar. Bundan sonrasını çıkış görüyorum. 0.93 ü görmez. 0.96 yı aştımı hızla 1 TL nin üzerine atacaktır. Benim görüşüm bu.

4. Görüşünüze pek tabi saygı duyuyorum ama görüş açımızda azıcık nüans var...93 üde görür 91i de

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Denizbank.napmis boyle ya...yuh

7. Euyo özelinde yukaridaki takası yorumlamak gerekirse denizbank 2015 ve 2016 da yaklasik 11 milyon hisseyi benim tahminim 0.60-0.75 ortalama ile topladı. Hisse fiyatini 1.5x lere kadar yükseltti. Bu sıralarda metro çıktı. Şirketi satın alacağım dedi. Denizbank etyat 9 milyon toplamıştı. A1 ise 7 milyon eukyo denizbank 1 yada 2milyon eukyo toplamıştı. A1 eukyo da birgün de 5 milyon hisseyi metroya sattı. Öbür gün ise metro bu 5 milyon eukyo hissesini sattı(?). Eukyoda böylece toplanmış hisseler diğer aracı kurumlara dağılmış oldu.
    Euyodaki kişi operasyonu tek başına yapmak isteyip hisselerini devretmeyince(sadece tahmin elimde bilgi belge yok) bedelli açıkladı euyo. Sonra hisse 1.5 den .80 ne kadar düştü. Bundan sonra denizbank takası kayboldu. Eş zamanlı olarak etyat takasindaki denizbank ta kayboldu. Hisseleri devir mi etti yoksa piyasadami eritti bilmek zor.
    11 milyon hisseyi piyasaya satmak kolay değildir bunu herkes bilir.
    Sonuç olarak bu hareketler danisikli dövüş mü bilmek zor. Bu anlattiklerim yaklaşık 6 ay önce yaşandı. Bu kağıtlarda hisselerin yeterince toplandığı imajı bende oluşmuştur. Spek son rutuslari yapmaktadir zannimca . Bir gün ansızın düğmeye basacaklar . O zaman ben burada olurmuyum bilemiyorum.
    Züğürt tesellisi işte benimkisi

Bu arada yazımı tamamlamadan yanlış likla gönderdim. Akıllı telefon kullanırken dikkakli olmak gerekiyor. ..

Yatırım tavsiyesi değildir ...

8.  Alıntı Originally Posted by emrehazirci Yazıyı Oku
    Denizbank.napmis boyle ya...yuh

Alıntı Originally Posted by domates Yazıyı Oku
    Euyo özelinde yukaridaki takası yorumlamak gerekirse denizbank 2015 ve 2016 da yaklasik 11 milyon hisseyi benim tahminim 0.60-0.75 ortalama ile topladı. Hisse fiyatini 1.5x lere kadar yükseltti. Bu sıralarda metro çıktı. Şirketi satın alacağım dedi. Denizbank etyat 9 milyon toplamıştı. A1 ise 7 milyon eukyo denizbank 1 yada 2milyon eukyo toplamıştı. A1 eukyo da birgün de 5 milyon hisseyi metroya sattı. Öbür gün ise metro bu 5 milyon eukyo hissesini sattı(?). Eukyoda böylece toplanmış hisseler diğer aracı kurumlara dağılmış oldu.
    Euyodaki kişi operasyonu tek başına yapmak isteyip hisselerini devretmeyince(sadece tahmin elimde bilgi belge yok) bedelli açıkladı euyo. Sonra hisse 1.5 den .80 ne kadar düştü. Bundan sonra denizbank takası kayboldu. Eş zamanlı olarak etyat takasindaki denizbank ta kayboldu. Hisseleri devir mi etti yoksa piyasadami eritti bilmek zor.
    11 milyon hisseyi piyasaya satmak kolay değildir bunu herkes bilir.
    Sonuç olarak bu hareketler danisikli dövüş mü bilmek zor. Bu anlattiklerim yaklaşık 6 ay önce yaşandı. Bu kağıtlarda hisselerin yeterince toplandığı imajı bende oluşmuştur. Spek son rutuslari yapmaktadir zannimca . Bir gün ansızın düğmeye basacaklar . O zaman ben burada olurmuyum bilemiyorum.
    Züğürt tesellisi işte benimkisi....
    Yazdıklarım uzun süreli gözlemlere dayalı tahminlerdir... bende dogru yatirim anlayışı olsaydı bu tip hisselere 100 metreden bile selam vermezdim.

Sayfa 139/185 İlkİlk ... 3989129137138139140141149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •