Sayfa 123/654 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223623 ... SonSon
Arama sonucu : 5225 madde; 977 - 984 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Bana şaka yapabilirsin dostum..☺

Ama durdo ikinci şakanı kaldırmaz..Benden söylemesi..
    Biliyorum sayın Keko, çift hanelerden önce terketmek yok.. Benim lafım kızım sana söylüyorum gelinim sen anla hesabı Gelir gelir bekliyoruz

2.  Alıntı Originally Posted by gameover46 Yazıyı Oku
    Biliyorum sayın Keko, çift hanelerden önce terketmek yok.. Benim lafım kızım sana söylüyorum gelinim sen anla hesabı Gelir gelir bekliyoruz
    😅😅😅 o zaman onlar orada beklemeye devam etsinler. .

3. vav vatan millet sakarya herkez gelmiş
    sorun yok salon geniş

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Ben ve Metehan dışında eskilerden kimse kalmamış gibi..verenlerden hepsini toplamislar. .o yüzden de düşük hacimleri ile sert çıkıyor. ..
    Küçük bir portföyle ben de varım üstad ve sizleri uzaktan izlemeyi tercih ediyorum.

5. Tahta yapıcı harika gerçekten zaten geçen gunkü Ing nin 140 bin kusur ve diger satanlarda olmuştu toplam işlem haçmide yanlışım olabilir 250 bin civarıydı -1,5 aşagıda kapatması her tahtada görülecek bir şey degildi...

Bugun de hızlı bir çıkış yapması taktiri hak ediyor ben bir süre yataya alır diye tahmin ediyordum yanıldım...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

6.  Alıntı Originally Posted by mzffr Yazıyı Oku
    Küçük bir portföyle ben de varım üstad ve sizleri uzaktan izlemeyi tercih ediyorum.
    İnşallah birlikte kazanmaya devam edicez. .acele etmeden sabir ile hedefimize gidecez..

7. Tşkler durdo yola devam.

8. Bu durdo hamuru daha çok su kaldırır dostlar...Son gelen V.G beyannamesi bize durdonun yeni durdo olduğunu gösterdi. .yeni cirolar ve karlar bu yeni temel üzerine inşa edilecek..

2019 yılı ilk çeyrekte yurtiçi satışları cirosunun 30 milyona,ihracat cirosunun da 55 milyona dayanmasini bekliyorum..sonraki bilançoları hep gittikçe iyiye gidecek..

Ekonomi uzmanlarının ortak dusuncesi türkiye bu yılın ikinci yarısından sonra büyümeye geçeceği şeklindedir. .o vakit yurtiçi satışları 35 milyonlara dayanır. .

Sayfa 123/654 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223623 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •