Sayfa 125/654 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225625 ... SonSon
Arama sonucu : 5225 madde; 993 - 1,000 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1. durdo uzun zamandır ilk defa teknik anlamda dip yapmış...son üç aydır yükseliş trendini aşağı kırmamış idi...şimdi baktığımda geçmiş günlerde aşağı kırmış ve neredeyse alt bolinger desteğine çarpıp yukarı yönelmiştir..şu sıralarda yükseliş trendinin üzerine çıkmış görünüyor...

rsı ise şu anda çift dip yapmış..her an tekrardan tepki verebilir..macd göstergesi ise dip yapmış ve yavaş yavaş açısını daraltarak fiyat ile buluşup kesme isteğinde..bunu yaptığı anda macd kendince bir al sinyali üretecek...

yaklaşık bir aydır özel hayatımın yoğunluğu ile uğraşıyorum...yarın işbaşı yapacam...hem işlerim çok birikmiş hem de durdo bir çeşit sahipsiz kalmış...

bana göre temel herşeydir hisseler eninde sonunda temelin gösterdiği yere çıkar...duroda da sabırlı olmak gerekiyor...durdonun daha gidecek çok yolu olduğuna inanıyorum...o yüzden de tutmaya devam diyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    durdo uzun zamandır ilk defa teknik anlamda dip yapmış...son üç aydır yükseliş trendini aşağı kırmamış idi...şimdi baktığımda geçmiş günlerde aşağı kırmış ve neredeyse alt bolinger desteğine çarpıp yukarı yönelmiştir..şu sıralarda yükseliş trendinin üzerine çıkmış görünüyor...

rsı ise şu anda çift dip yapmış..her an tekrardan tepki verebilir..macd göstergesi ise dip yapmış ve yavaş yavaş açısını daraltarak fiyat ile buluşup kesme isteğinde..bunu yaptığı anda macd kendince bir al sinyali üretecek...

yaklaşık bir aydır özel hayatımın yoğunluğu ile uğraşıyorum...yarın işbaşı yapacam...hem işlerim çok birikmiş hem de durdo bir çeşit sahipsiz kalmış...

bana göre temel herşeydir hisseler eninde sonunda temelin gösterdiği yere çıkar...duroda da sabırlı olmak gerekiyor...durdonun daha gidecek çok yolu olduğuna inanıyorum...o yüzden de tutmaya devam diyorum...
    Önce sağlık sayın Keko, zaten bizim kağıt yolunu çizdi bekliyoruz

Endeks 1700 puan + durdo neyi bekliyorsa halen daha sürünüyo

Azıcık aldım

EML-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

5.  Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku
    Azıcık aldım

Sen geldin hateketlendi biraz...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    Sen geldin hateketlendi biraz...
    Credit gelmiş o yüzden aldım

Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

7.  Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku
    Credit gelmiş o yüzden aldım

Masallah sende ucani kacani takip ediyosun...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Sayfa 125/654 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225625 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •