Sayfa 215/654 İlkİlk ... 115165205213214215216217225265315 ... SonSon
Arama sonucu : 5225 madde; 1,713 - 1,720 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    saat 11,30 dan beri haçim nerdeyse aynı gibi ilginç ...
    Haftalık olarak 6,30 civarına yönelebilirse iyi şeyler olabilir

2. işlem hacmi şu anda çok düşük..hele bir bilançoyu görelim...10-15 milyon tl civarı bir kar durdonun tüm dertlerine merhem olacaktır...

dolara da baktığımızda bu sabah ilkin çıktı daha sonra da indi..doların düşmesi durdonun lehinedir...ama durdoya en faydalı döviz fiyatlaması , dönem içinde yüksek bir kur ama dönem sonunda ise düşmüş bir kur olacaktır...

dönem içinde yüksek kurdan ihracatını yapacak ve gelirini o derece yükseltecektir ama bilanço vaktinde hesapların kapatılmasına yakın ise doların inmesi ile de kağıt üzerinde döviz borçları artmayacak böylece de yüksek kar yazabilecektir...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. ambalaj sektörü ihracatçı bir sektördür..aylar önce yazılım ve ambalaj sektöründen çok umutlu olduğumu söylemiştim...o günden bu güne bu iki sektör hisseleri çok iyi performans sergilediler..ambalaj sektörü yaklaşık 140 ülkeye ihracat yapabilme kapasitesine sahiptir....teknolojisi yüksek ve katma değeri yüksek ürünler üretmektedir...

ambalaj şirketleri arasında ise durdonun yeri bambaşkadır..yatırımlarını tamamlamış ve artık bu yatırımlarının meyvelerini yeme aşamasına gelmiştir...zaten son iki yıldır güzel karlar yapmaya başladı...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. durdoda artan ihracat ve artan yurtiçi satışları göze çarpıyor...durdoda tek risk doların olası aşırı çıkışları idi..bir gözümüz sürekli dolarda olmalı...dolar düşüyorsa hiç bir şeyden korku olmamalı...tabi temel açıdan bunları söylüyorum...kısada ise hisse inip çıkabilir...buna bir şey diyemeyiz...

7. dolar şu anda 5,50 fiyatında ve %1,14 ekside...dolar sert iniyor...bu inişin durdo gibi hisselere doping yapması lazım...

8. doların şu anki fiyatı 5,45...düşüş miktarı %2 yi bulmuş...dediğim gibi bir gözümüz sürekli bu veride olmalı...arada bir bu miktarı söyleyeceğim bu gün bir kaç defa söyledim çünkü çok sert düşüyor dolar...

Sayfa 215/654 İlkİlk ... 115165205213214215216217225265315 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •