Sayfa 237/654 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287337 ... SonSon
Arama sonucu : 5225 madde; 1,889 - 1,896 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1.  Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    Aga hesabında haklı... Şirketin senelikte hisse basi 4-5 lira faaliyet kari yaratma potansiyeli var... 6 lira hisse fiyatı ile şirket neredeyse 1 senelik faaliyet karına islem görüyor...
    ağa hesabını kitabını yapmış..6,00 nın altına satanları bir güzel topluyor...ağanın eline beline kuvvet...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ağa hesabını kitabını yapmış..6,00 nın altına satanları bir güzel topluyor...ağanın eline beline kuvvet...
    Dedeye pardon agaya sahip çıkalım
    https://youtu.be/MVAaQbf7N2Y

3.  Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    Dedeye pardon agaya sahip çıkalım
    https://youtu.be/MVAaQbf7N2Y
    o başımızın tacıdır.... mübarek mike tayson gibidir...önünde kimse duramıyor....daha önce durdonun çıkıp inmesine alışan bir çok ky trade yaptılar ama istedikleri alım yerine gelmiyor..bakalım satanlar 6,00 ın altından yerine koyabilecekler mi ?? ben ihtimal vermiyorum ama yine de yakından iziliyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Merhabalar,

21.Yüzyılla birlikte artık güncel hayatımızın en vazgeçilmez öğelerinin başında gelen internet dünyasında KASAD olarak bizimde yer almamız kaçınılmazdı. Dünyadaki hızla değişimi iyi yöneten ve üyelerine katma değer oluşturmayı hedefleyen derneklerden birisi olmak yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Sitemizi güncel ve etkin paylaşım halinde tutarak üyelerimiz ve meslektaşlarımızın sürekli yardım alabilecekleri bir zemin oluşturmak amacındayız. Avrupa’nın en hızlı gelişen ve 6.sıraya kadar tırmanan Karton ve Ambalaj sektörümüz 2011 yılında 400.000 ton kullanımı zorlamaktadır. Bu hızlı gelişim, teknolojiye yapılan yatırımlarımız ve kaliteli işgücümüzle, Avrupa piyasasında haklı bir saygınlığa ulaşmış bulunuyoruz. Coğrafi konum olarak sadece Avrupa değil, Rus cumhuriyetleri, Ortadoğu ve hatta Afrika ülkeleri ambalaj sektörümüzün büyüyüp gelişmesinde çok önemli rol oynayacaklardır. Avrupa da pahalı iş gücünden ve ağır maliyetlerden kaçan sanayicilerinde ilk duraklarından biri olan ülkemiz ambalaj sektörüne büyük fırsatlar çıkarmaktadır ve de çıkarmaya hızla devam edecektir. Sitemizin derneğimiz, üyelerimiz ve de meslektaşlarımıza hayırlı olması dileği ile.

Saygılarımla

Alican DURAN

http://www.kasad.org.tr/baskan-mesaji/

karton ambalaj sanayicileri derneği başkanının bir önyazısı...alican duran bize pek yabancı gelmedi..

İyi trade imkanı tanıyor

6. ağa bu gün güzel iş çıkardı...güzel işlem hacmi oluştu...ağırlıklı ortalam 6,01 iken kapanışımız 6,04 ile günlük %5 e yakın bir prim yaptık...endeks ise %1,20 lik bir prim yapabildi..görüldüğü üzere alış iştahımız çok iyiydi...bu kapanış durdonun daha çıkacak çok yolunun olduğunu gösteriyor...yarın endekste sıkıntılar oluşmadığı sürece bu çıkışın devam etmesini bekliyorum..

ilk hedefler sırası ile 6,54 7,00 ve 8,00 seviyeleridir...artık durdo hangi hedefe kadar çıkabilir bilemiyorum...bunu alış iştahı vede piyasanın genel durumu belirleyecek...

7. Gedik yatırımın oldugu yerde gaz vermek yerine dikkatli olunmayıda hatırlatmakta fayda varYTD

Sayfa 237/654 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287337 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •