Sayfa 113/653 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213613 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 897 - 904 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Günlukcü idi. ..günlukcü arkadaşlar genelde tez canlılar. .sabir edemezler hareketli hisse nerdeyse onlar da orda bitiyorlar. . O tür yatırımcılar genelde sermayeyi eritiyorlar ama kendisi sanırım kazanabiliyordu. .
    Borsada da vebal var. Yazılana inanıp millet alırsa altundan kalkamaz. Gözden iğne yaptırıyorum diyordu yazık. Borsada sanal hırsızlık yapılıyor. Operasyon çocuğu olmuş millet ytd

EML-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

Günlukcü idi. ..günlukcü arkadaşlar genelde tez canlılar. .sabir edemezler hareketli hisse nerdeyse onlar da orda bitiyorlar. . O tür yatırımcılar genelde sermayeyi eritiyorlar ama kendisi sanırım kazanabiliyordu. .
    Sayın keko elimde durdo ve karel vardı iyi kazandık şükür yalan yok. Şirketlerin Gelen 2 bilanço sonu kalan lotlarla karele daha ekledim. Dönüş emarelerinde hep burda olacağım. Allah yardımcımız olsun selamlar. Ytd

Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

3.  Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku
    Borsada da vebal var. Yazılana inanıp millet alırsa altundan kalkamaz. Gözden iğne yaptırıyorum diyordu yazık. Borsada sanal hırsızlık yapılıyor. Operasyon çocuğu olmuş millet ytd

Sayın Katti, Allah sağlık versin arkadaşa... Sadece milletin vebaline girmesin kimse haklısınız... Geçen hafta tavan olcak yazıyor, sonra dün bütün malını 6,2 den satıyor... Bugün de 5.6'a gelicek diyor... Saçmalık

4. Sayin katti ben de Size başarılar diliyorum. .

Biraz önce tire topigine de baktım 2019 yılı için toplamda 100 milyon kar bekleniyor...bu kara gore 4 fk değerinden tirenin olması gereken fiyatı 2 tl dir..5 fk ya göre ise 2.5 tl dir..

Durdonun ise 2019 yılı kar beklentisine gore ve 4 fk değeri 10 tl dir..5 fk ya göre ise 12 tl dir..Tire çok beklentilidir diyen arkadaşların bilgisine..

İng menkul elinde 148000 lot varmış hepsini çıktı bugün. Akbank 70 bin topladı

6.  Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku
    İng menkul elinde 148000 lot varmış hepsini çıktı bugün. Akbank 70 bin topladı

Kar yapabilmiş mi bari ??maliyeti ne kadardi bunun ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Kar yapabilmiş mi bari ??maliyeti ne kadardi bunun ??
    6.10 ortalama ile satmış hepsini

8. Ilginc ne kadar kar bekliyorduki cikti bugun bu kadar lot ciktiysa hisse cok az dustu ilginc...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Sayfa 113/653 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213613 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •