Special Days Image
Sayfa 115/653 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215615 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 913 - 920 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1. Bu gün dökülen çok oldu..Hisse malın kıymetini bilen güçlü ellerde toplanıyor. .artık hayırlısı olsun dostlar...şu vergi dairesi beyannamesi stresi de bitti artık. .neydi o...her gün düşüyordu hisse. .Umarım inanmayip çıkanlar bu gün bitmislerdir..sonradan durdo yoluna devam etsin..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    Kar beklenti olayı biraz muamma.... Son çeyrekte 75 milyon faaliyet kari yazmış.. 2019 da 300 e yakın faaliyet kari gelebilir... Bu da 200 civari kar getirebilir....
    Emin ol ben de hiç incelemedim..sadece topiklerinde az miktarda gezdim ve Son yazılanları göre söylemiştim. .

Şu hastanelerden kurtulsaydim biraz incelerdim bilancolari ..Ama şu anda bu imkanım hiç yok..

Bir tek durdonun bana yolladı lar o şekilde durdoyu incelemistim..

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Emin ol ben de hiç incelemedim..sadece topiklerinde az miktarda gezdim ve Son yazılanları göre söylemiştim. .

Şu hastanelerden kurtulsaydim biraz incelerdim bilancolari ..Ama şu anda bu imkanım hiç yok..

Bir tek durdonun bana yolladı lar o şekilde durdoyu incelemistim..
    Geçmiş olsun sayın keko....
    Gerek durdo gerek tire de ki olay sürdürebilirlik.... Son çeyrek karlari 2019 da sürdürülebilir ise ikiside prim yapacaktır...
    Sokrates der ki : “ Akıllı insanlar herkesten ve her şeyden öğrenirler...Sıradan insanlar sadece kendi deneyimlerinden öğrenirler. ..Cahiller ise zaten her şeyi bilirler..”

4. Bence rahat surdurulebilirdir. ..durdonun ihracatı geçmişte 18 milyonlarda iken Son çeyrekte bu miktarin 49 milyona çıkması sevindirici..tahminlerine göre her çeyrek üzerine az veya çok koyarak giderek artıracaktır. .müşteri portföyü bir yıl sonra ancak oturur...bu süre içinde müşterilerinin de gittikçe artmasını bekliyorum..

İhracat ile döviz açığının yüzde 60 ini hedge edebiliyor..riskini böylece azaltiyor..durdodan umutluyum

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Bence rahat surdurulebilirdir. ..durdonun ihracatı geçmişte 18 milyonlarda iken Son çeyrekte bu miktarin 49 milyona çıkması sevindirici..tahminlerine göre her çeyrek üzerine az veya çok koyarak giderek artıracaktır. .müşteri portföyü bir yıl sonra ancak oturur...bu süre içinde müşterilerinin de gittikçe artmasını bekliyorum..

İhracat ile döviz açığının yüzde 60 ini hedge edebiliyor..riskini böylece azaltiyor..durdodan umutluyum
    Tireden adam olmaz diyorsunuz yani...

6.  Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    Tireden adam olmaz diyorsunuz yani...
    Yok dostum bunu demiyorum..sadece bilmeden tanımadan tire hakkında yorum yazdım demek istemiştim. .

☺☺

Yokmu kimsede pasta atsanız bakaydık kımler vermiş almış

8. Lokasyon kardeş hayırlısı ile seni iyi bir fiyattan yuvadan ucursaydikiyi olurdu...artık sen de yuvani kurardin. .☺☺

Sayfa 115/653 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215615 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •