Sayfa 116/401 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166216 ... SonSon
Arama sonucu : 3202 madde; 921 - 928 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağıt

1.  Alıntı Originally Posted by para Yazıyı Oku
    Bu ortamda öyle bir yatırım 100 milyondan az paraya mal olmaz hisseyi beklemeninde bir değeri olmaz yeni kredi yeni borç belki ilerisi için iyi bir beklenti olur ama meyvenin yenmesi 2 sene sürer oda burayı öldürür biz bugün para kazanmak istiyoruz bırakın şimdiye kadar büyüttüğü meyveleri yesin.
    Spek biraksa yiyecegiz de maasallah bir fiyata takildimi ne iniyor ne cikiyor....2.95 den beri buralardayim maliyetim asagilarda ama kacirdigim firsat maliyetide yüksek.Buda yatirimciya bikkinlik getiriyor.Gerci temettü sevenler icin güzel bir kagit lot sayisi arttikca gelirinizde güzel bir sekilde artar ama hisse fiyatida artsa tadindan yenmez.

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

Son 3 ay da 1 milyon lot Citi alımı ve sinsice alımlarının devam etmesi çok olumlu 1.5 dan 6 yaparken de aynı koşullar vardı yeteri kadar toplanınca hareket hızlanacaktır.

Normal de hisselerde çok fazla bekleyen biri değilim bunda fazla potansiyel olduğu için bekliyorum ve kafam karışmaması için başka hissselere bakmıyorum.

4. 4.55 e sattık. 4.40-4.45 arası fullemek için bekliyorum;))) vur kaç yeniden gel , yeniden vurkaç. Salıp çektikçe bize yarıyor. Umarım yukarı sürüp almamıza engel olmaz ;(

Genel de böyle olur 2 veya 3 kere 10 kuruş alttan almaya alıştırır sonunda fişekler arkasından bakılır sonra da ah 4 liradan vardı şimdi şuraya bak denir.

6. borsa şu anı satın alan bi yer değil geleceği satın alan ya da satan yerdir alka nın büyüme geleceği olsaydoiı o beklediğimiz fiyatlar çok kolay olurdu sektörün temeli iyi ama şirketn temeli çok parlak değil o nedenle zaten genel kurulda 13. maddeyi onaylıyorlar ben büyüme işi ile ilgilenmem istediğim fiyatı veren olursa satıcam diyor

7. Yarısını 35 diğerlerini 41 den vermistim:vk:
    Geri Gelirse düşünürüm pişmanım fenere sattım seni
    Gel naz yapma

8.  Alıntı Originally Posted by puma_532 Yazıyı Oku
    4.55 e sattık. 4.40-4.45 arası fullemek için bekliyorum;))) vur kaç yeniden gel , yeniden vurkaç. Salıp çektikçe bize yarıyor. Umarım yukarı sürüp almamıza engel olmaz ;(
    50000 lotla 15 kademe iyi çerez yaptırdı. Sağolasın ne yaptığını bilmeyen saf speğim.

Sayfa 116/401 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166216 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •