Sayfa 156/326 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 1,241 - 1,248 arası.

Konu: EUKYO - Euro Kapital Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Güzel trade ettik ama kalp ritmini bozuyor doğal olarak, dikkatli olunmalı...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by effect Yazıyı Oku
    Dünkü uyarı az kalır brüte sokarlar bugün
    Gzl tahmin . Gerçi görünen Köy klavuz istemez değil mi? Şimdi bu aynen ıcbct daki gibi oldu. Ordada o gün brutun geleceğini tahmin ederek kapanışta 6, 50 den zararına vermiştim. Şimdi ise pişman oldum. Oraya göre hesap yaparsak yarın açılıştaki sert bir düşüş alım fırsatı olur bence. Örneğin 1, 30 larda alım fırsatı verirse bu sefer ben affetmem. Çünkü dediğim gibi ıcbct da ki gibi olursa eğer ki bence olur haftaya tekrar 2 leri görme ihtimali çok yüksek. Tabiki bu benim fantazim herkesin aklı kendine.ytd

4.  Alıntı Originally Posted by Terazi Yazıyı Oku
    Gzl tahmin . Gerçi görünen Köy klavuz istemez değil mi? Şimdi bu aynen ıcbct daki gibi oldu. Ordada o gün brutun geleceğini tahmin ederek kapanışta 6, 50 den zararına vermiştim. Şimdi ise pişman oldum. Oraya göre hesap yaparsak yarın açılıştaki sert bir düşüş alım fırsatı olur bence. Örneğin 1, 30 larda alım fırsatı verirse bu sefer ben affetmem. Çünkü dediğim gibi ıcbct da ki gibi olursa eğer ki bence olur haftaya tekrar 2 leri görme ihtimali çok yüksek. Tabiki bu benim fantazim herkesin aklı kendine.ytd
    Beyaz sayfasına cevap

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

5.  Alıntı Originally Posted by çınar33 Yazıyı Oku
    Beyaz sayfasına cevap

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Şimdi detaylı yazdım.

6. Ben size kısaca önümüzdeki ayın ikisine kadar olacak süreci söyleyeyim şu an hisse bürüt de zaten ayın 30 bilanço gelecek ve ben bu hissenin gelecek ayın 2 sine kadar herğün üzerine koyarak 3 lira lara ğeleceğini düşünüyor bu da benim fantazim asla yt tvsiyesi değildir

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bu hisseden zamanında iyi kazanmıştım ama şu kardan % 10 kesilmesi pek hoşuma gitmemişti. İlk o zaman öğrenmiştim " yo " olan hisselerde karın % 10 unun vergi olarak kesildiğini. Belki yinede terazi arkadaşın dediği gibi 1, 30 lara düşerse alabilirim. Ytd

8. Metro kitlemis yuzde 10 a dusurmus payini.dedigimiz gibi burut de gelmis. Goodbye my love goodbye. Welcome etyat. Et ye yat. Ultra ytd

Sayfa 156/326 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •