Sayfa 233/326 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 1,857 - 1,864 arası.

Konu: EUKYO - Euro Kapital Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    Yokta 70 lere inmiş hisse 1,40 a çıkıyor size yine yaranamıyor kaç olacaktı 1 masa 4 sandalye şirketi
    Bu tür hisselerde kâr buldunmu kaçacan yoksa elinde kalır
    Taban kapatırsa al sat için yarın tetikte olacam bakalım şansa
    kardeş ben daha geçen seneki maliyetimi göremedim. ilk fırsatta kaçacağım merak etme . birdahada asla buna bulaşmam.

2.  Alıntı Originally Posted by yare Yazıyı Oku
    kardeş ben daha geçen seneki maliyetimi göremedim. ilk fırsatta kaçacağım merak etme . birdahada asla buna bulaşmam.
    Inş kurtarırsın ama bu tür operasyon yiyen kağıtlar eski rakamlarını zor görür keşke maliyet düşürüp kaçsaydın
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

3.  Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    Inş kurtarırsın ama bu tür operasyon yiyen kağıtlar eski rakamlarını zor görür keşke maliyet düşürüp kaçsaydın
    inşallah kurtarabilirim.

4. Tabanda ne kadar var birde seans sonu taban miktarını gören olursa ona göre yarın açılışta al sat için pozizyon alınabilir diye düşünüyorum
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

5. Yokmu arkadaş kademeyi gören kimse

6. Adamlar malı boşalttıktan sonra brüte soktular

7. Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında, EUKYO.E payında 11/09/2018 tarihli işlemlerden (seans başından) 25/09/2018 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar brüt takas uygulanacaktır.
    VBTS kapsamında 10/09/2018 tarihinden (seans başından) itibaren 24/09/2018 tarihine (seans sonuna) kadar açığa satışa ve kredili işlemlere konu edilemeyeceği duyurulan EUKYO.E paylarındaki açığa satış ve kredili işlem yasağı, VBTS kapsamında getirilen brüt takas uygulaması ile birlikte 25/09/2018 tarihine (seans sonuna) kadar devam edecektir.
    Not: VBTS kapsamında getirilen tedbirler; A, B, C, D grup değişimi, pazar değişimi ve diğer nedenlerle uygulanacak olan açığa satış ve kredili işlem yasaklarından ve brüt takas uygulamasından ayrı olarak değerlendirilmelidir.

8.  Alıntı Originally Posted by T a K a Yazıyı Oku
    Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında, EUKYO.E payında 11/09/2018 tarihli işlemlerden (seans başından) 25/09/2018 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar brüt takas uygulanacaktır.
    VBTS kapsamında 10/09/2018 tarihinden (seans başından) itibaren 24/09/2018 tarihine (seans sonuna) kadar açığa satışa ve kredili işlemlere konu edilemeyeceği duyurulan EUKYO.E paylarındaki açığa satış ve kredili işlem yasağı, VBTS kapsamında getirilen brüt takas uygulaması ile birlikte 25/09/2018 tarihine (seans sonuna) kadar devam edecektir.
    Not: VBTS kapsamında getirilen tedbirler; A, B, C, D grup değişimi, pazar değişimi ve diğer nedenlerle uygulanacak olan açığa satış ve kredili işlem yasaklarından ve brüt takas uygulamasından ayrı olarak değerlendirilmelidir.
    Adamlar alan acele mali bosatmis.burutun gelecegine icerden haberini almis olmalilarki panikle satdilar.

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 233/326 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •