Sayfa 241/326 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 1,921 - 1,928 arası.

Konu: EUKYO - Euro Kapital Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    11.09.2018 - 12.09.2018 tarihleri arasında EURO KAPİTAL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. payları ile ilgili
    olarak 0,84 - 1,05 TL fiyat aralığından 0 adet alış işlemi ve 2.106.768 adet satış işlemi Tarafımca
    gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte EURO KAPİTAL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. sermayesindeki
    paylarımız/oy haklarımız 12.09.2018 tarihi itibariyle %0 sınırına ulaşmıştır/aşmıştır/altına düşmüştür. İşlemin
    detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda verilmektedir.
    Madem 0.84 e kadar okutmuş, tekrar hisse almak için 0.84 ün altından alacak demektir. Adam sattığı rakamın üstünden alacak keriz mi. Onun için hisseye 0.84 ün altında tutmak için kendisi tekrar alıncaya kadar baskı kurar. 0.84 ün üzerine göstermelik çıksa bile göstermelik suni çıkışlar olur diye düşünüyorum. 0.84 ün altında hacimli alışlar olursa hisseyi almayı tekrar alıp zararımı kurtarırım. Ytd

2.  Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    10 bin lotla bende atladım taban olmaz inş zaten satma şansımızda yok
    geçmiş olsun

3.  Alıntı Originally Posted by hceylan Yazıyı Oku
    geçmiş olsun
    Dostum onu okutalı çok oldu 94 almıştım 97 verdim bir gün sonra ama eukyoda geçmişte zararlarım var
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

şimdide bu kaldı elimizde ne lanetli bi kağıt grafik ne durumda

5.  Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    20 bin nakit var bir kumar daha oynasak aşağımı verir yukarımı kestiremiyorum henüz almadım geçmişi bozuk süründürülebilir ama ölü kedi sıçraması yapabilir diye düşünüyorum ama yinede almadım henüz amaç 5 kademe almak ama alalım derken bu dürzü dahada aşağı basmasın
    Basar mı basar 0.65 bekle bence oraya gelirse bende yapıştıracağım.elim tetikte bekliyor.fakat günlük grafik geçmişi diyor ki daha çok beklersin.çünkü hep aynı hareket yüksekten düşünce tekrar yükselme trendine girmesi epey zaman alıyor.

M5s cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by serseri26 Yazıyı Oku
    Basar mı basar 0.65 bekle bence oraya gelirse bende yapıştıracağım.elim tetikte bekliyor.fakat günlük grafik geçmişi diyor ki daha çok beklersin.çünkü hep aynı hareket yüksekten düşünce tekrar yükselme trendine girmesi epey zaman alıyor.

M5s cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    O kadar zor gibi kaç gündür 78-85 arası bi şeyler dönüyor birileri topluyorsa satmak için yukarı yapar diye düşünüyorum elimde varmı yok neticede bizim gibi ky almaya korkuyor satanların malınıda birileri topluyor kuyaşta satış haberi yolladı ama sattığı yerin üzerine gitti geldi
    Fırsatçılar için iyi firsat 78 altı zor gibi tabi bizimkisi sadece yorum
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

***EUKYO*** KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( Pay Alım Satım Bildirimi

***EUKYO*** KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( Pay Alım Satım Bildirimi )

Yapılan açıklama düzeltme mi? Hayır
    İlgili Şirketler EUKYO

Açıklamalar Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: II, No: 15.1 Sayılı Tebliği kapsamında Eşref Çetindaş tarafından Kuruluşumuza gönderilen pay alım satım işlemlerine ilişkin açıklama ekte yer almaktadır.
    Bildirimlerin MKK tarafından KAP'a aktarılarak kamuya duyurulmuş olması, içeriğinin MKK tarafından incelendiği, teyit ya da tekeffül edildiği anlamına gelmez.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/707907

BIST

(14/09/2018 - 09:07:00)

***EUKYO* *DMSAS* *SARKY*** KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( Kamuyu Aydınlatma Platformu Duyurusu

***EUKYO******DMSAS******SARKY*** KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( Kamuyu Aydınlatma Platformu Duyurusu )

İlgili Şirketler [DMSAS, EUKYO, SARKY]
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Kamuyu Aydınlatma Platformu Duyurusu

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    -
    Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri:II, No 15.1 Sayılı Özel Durumlar Tebliği'nin 12-(4). maddesi gereğince yapılan açıklama ekte yer almaktadır.

Bu açıklamanın MKK tarafından yapılmış olması ilgili kişilerin, (a) bendi de dahil olmak üzere, Tebliğ'in 12. Maddesi kapsamındaki açıklama yükümlülüklerini ve sorumluluklarını ortadan kaldırmamaktadır.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/707915

BIST

(14/09/2018 - 09:20:02)

Sayfa 241/326 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •