Sayfa 245/326 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 1,953 - 1,960 arası.

Konu: EUKYO - Euro Kapital Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Haftalık iyi kapadığını düşünüyorum bu kağıt zor bi tahta olduğu için sanırım brüt çıkışında öyle hemen hareket gelmeyebilir bir müddet sonra performans gösterebilir

2. Brütün bitmesini beklemedi kapanış iyi oldu p.tesi hızlanabilir neticede satanlar alamaz tekrar alım şansı vermiyor
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

3. Brütteyken toplamış brüt bitince millet atlar bizde satarız demiş bu o.c
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

4. Agzına saglık

Bu kadar fazla düşeceğini sanmamıştım gene yanıldık yatay kalıp toparlanır dıye dusunmustum kıl kağıt

6. 76 ya düşeceğini bende sanmazdım bi atak yapma zamanın gelmedimi

7.  Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    76 ya düşeceğini bende sanmazdım bi atak yapma zamanın gelmedimi
    hele bi 71 i görsün, sonra yapsın amcası

8.  Alıntı Originally Posted by hceylan Yazıyı Oku
    hele bi 71 i görsün, sonra yapsın amcası
    O kadar düşmez herhalde diyecem ama galipin gir çık yaptığı kağıtlarda olmaz diye birşey yok
    Neden 71 peki gap felanmı kaldı

Sayfa 245/326 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •