Sayfa 161/326 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 1,281 - 1,288 arası.

Konu: EUKYO - Euro Kapital Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Hacı1984 Yazıyı Oku
    Pazartesi arti acar aor ustunde bi kapanis yapti ve alimlar guzeldi bu daha isinmaydi bence hedef yukarilar tabi temkinli olmakta fayda var ytd herkese mjtlu hafta sonlari
    Ilk yukarı açar da sonra şöyle bir aşağı süzülür diye düşünüyorum. İşte o anı kullanacağım. Sizlere de iyi hafta sonları. İnşallah gelecek hafta hepimize bereketli olur. Ytd

Haftalık hisse yarışmamıza kurallara uygun 3 hisse seçin bir hafta yarışalım
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...099#post503099
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3. Bilen varsa söylesin
    Şimdi bu kağıt temettü dağıtmış galiba eski yıllarda her sene
    Yaklaşık 2 milyon kar yapmışsa ve anladığım kadarıyla piyasada 20 milyon senet varsa hisse başı 0,1 liramı dağıtıcak
    Yoksa ben hiçmi bişi anlamıorum bu işten
    Bide 2017 de 5 veya 7 inci ayda temettü dağıtmış sanki

VIA_F1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by memento Yazıyı Oku
    Bilen varsa söylesin
    Şimdi bu kağıt temettü dağıtmış galiba eski yıllarda her sene
    Yaklaşık 2 milyon kar yapmışsa ve anladığım kadarıyla piyasada 20 milyon senet varsa hisse başı 0,1 liramı dağıtıcak
    Yoksa ben hiçmi bişi anlamıorum bu işten
    Bide 2017 de 5 veya 7 inci ayda temettü dağıtmış sanki

Diyelim ki 2017 yılı karı 2milyon .
    Karın %20 sini temettü olarak dagitiyor.
    4 yuzbin eder böl 20 milyona hisse başına 0.02 (2 kuruş) temettü eder. Geçmiş yıllarda bu sekilde dağıttı. Gelecekte ne olur Allah bilir.

Yatırım tavsiyesi değildir ...

5. 2 kuruş temettü mü olur diye küçümseme sakın .maddi degeri az belkide ama manevi değeri cok büyük. Bizim patron kadar pintisi az bulunur bu piyasada. Emin ol 2 kuruş ta vermezde eli mahkum spk elminden aldı yetkilerini ...

Yatırım tavsiyesi değildir ...

6. Eyvallah

7. Adam robin hut misali nede olsa hemşerim kendisi Burda borsaya yatırım yapanlardan 100tl arakana yardım istese kimse vermez ama hemşerim borsanın en büyük spk 'dır zenğinden al fakire dağıt helal sana be hemşerim takdire şayansın be hemşerim...

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Ünlü iş adamı Galip Öztürk, Arakan vahşetinde yara sarıyor. Öztürk, Müslümanlar için 1 milyon dolarlık konut yaptıracak.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 161/326 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •