Sayfa 914/1020 İlkİlk ... 4148148649049129139149159169249641014 ... SonSon
Arama sonucu : 8154 madde; 7,305 - 7,312 arası.

Konu: Tek başıma

- TEK; önceleri espri filan yapardın, şimdi bir ciddiyet bir ciddiyet! Olmuyor.
    - Doğru söylüyorsun abi!
    - Analizi çok kasıyorsun.
    - Evet abi.

2. İyi akşamlar Sn.TEK.

Alıntı Originally Posted by baymetin Yazıyı Oku
    İyi akşamlar Sn.TEK.
    Sağ olun hocam, size de iyi akşamlar...

4.  Alıntı Originally Posted by TEK Yazıyı Oku
    Geçen Bozkurt Hoca'm mesajlarımdan alıntılarla tahminlerim için beni tebrik etmiş, o mesajlara öyle sevindim ki... Bozkurt Hoca'ma teşekkür ederim... Kesinliğin hiçbir zaman söz konusu olamayacağı, bu yüzden stopun hedeften daha önemli olduğu borsada bir tahminimde yanılırım diye tir tir titriyorum. Tahminim hasbelkader gerçekleştiğindeyse için için seviniyorum; çünkü bir garibin, bir mazlumun, bir mağdurun takdirini kazanmaktan daha büyük kazanç yoktur...
    Yıllardır bu piyasanın içindeyim, çok terste kaldım, çok zopa yedim, çok mücadele ettim eğriye eğri doğruya doğru
    Sizin sabrınız, soğukkanlılığınızı ve de teknik analizinizi ve başarınızı tebrik etmeden geçemezdim.
    ky dostu olmak apayrı bir duygu
    İnsanların güvenini kaybetmektense para kaybetmeyi yeğlerim, siz yine de dikkatli olun, piyasalar acımasızdır, müzik durduğunda sandalye bulmak zor, nolur nolmaz
    Düşünce betona masumların gözyaşı
    Zindanlarda ağlar

16.96 Since 27 Aralık 2023

Abi, aslında borsa konusunda donanımlı değilim. Biliyorsunuz benzerlikçiyim sadece, yani bugünkü hareketlerin izlerini geçmiş grafiklerde arıyorum. Tarih tekerrürden ibaret derler. Bu borsa için de geçerli. Aralık ayında büyük bir ralli olabileceğini 7280 nolu gönderimdeki TASI grafiğindeki benzerlikten yola çıkarak seziyorum. Bugünkü hareketlerin kanallarını çiziyorum, kanallar benzerlikle örtüşüyorsa tamam diyorum. Borsanın yönü konusunda yanılmaktan korktuğum için stopu çok ama çok vurguluyorum. Şu anki pozisyonumda stopum BİST 100'de 1550 altında ardışık kapanışlar... Özgün esprilerinizle forumda gönüllerde taht kurmuş, bu zamana kadar borsada ayakta kalmış birisiniz. Sizi bir kez hüzünlü görmüştüm, kızınızın ameliyatıyla ilgili forumdaşlarla istişare ediyordunuz. Allah kızınıza ve tüm çocuklarımıza baht açıklığı, sağlık versin...
    Son düzenleme : TEK; 09-11-2021 saat: 23:50.

Birine bin lira borcum var, iki sene önce. Her gün beni telefonla arayıp, "Nasılsınız?" diyor. Para da istemiyor, sadece "Nasılsınız?" diyor, her gün. Kafayı yemek işten bile değil. İş güç yok, para yok. Borsada 800 lira param var, şortta, şubat 2020... Hani avcı hikâyeleri olur ya, "Aslan yaklaştı, yaklaştı..." Benim 800 lira 24 bin lira oldu, iki ayda... Gittim alacaklıma, borcumu dolar üzerinden ödedim. Sağa sola başka borçlarım vardı cüzi miktar, onları da dolar üzerinden ödedim. Kendim rahatladım... Bir sürü para kaldı hesapta. Onları da inanın fakir fukaraya dağıttım. Borsa hesabımda sadece bin lira bıraktım. Onunla oynayıp duruyorum iki yıldır. Bir daha öyle katlayabildim mi parayı? Ne gezer!.. Umudum aralık.

7. Sağlık olsun tek abi, gerisi mühim değil bi şekilde telafisi oluyor, birazda nasip bu işler.
    kızım ameliyat oldu yaklaşık 1 yıl önce, şuan sağlığı yerinde çok şükür
    Para mevzuu na gelince bende hiç katlıyamıyorum ama katlayanları gördükçe mutlu oluyorum, hergün para dağıtıyorlar burda bi bizi es geçiyor

16.96 Since 27 Aralık 2023

Evet abi. Hep derim: Elimizdeki en kıymetli nimetler bize beleşten verilenler... Ben de çok şükür kız babası olduğum için acınızı, telaşınızı içerimde hissetmiştim. Allah onları başımızdan eksik etmesin, çünkü biz büyüyemedik.

Sayfa 914/1020 İlkİlk ... 4148148649049129139149159169249641014 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •