Sayfa 197/243 İlkİlk ... 97147187195196197198199207 ... SonSon
Arama sonucu : 1938 madde; 1,569 - 1,576 arası.

Konu: ETYAT Euro Trend Yatırım Ortaklığı

1. Arkadaşlar bu hisseyi kim alıyor kim satıyor aylık pasta paylaşabilecek olan var mı

SM-N910H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. etyat cılara şemsıye acılmış mıllet sıdık yarışı derdınde,,, son tavanını 4mılyon lotla yaptı,bugun 2 mılyon lot aynı yerde actığı fıyatta ,,,zararına zatan husrana uğrar sabırr,ytd, dövuşmeyın yoldaşlar,,,,

3. Selamun aleyküm forumda ilk mesajım aranızda yeniyim.bu hisseyi 1 tl maliyetle 83 bin lot aldım bekliyorum. Başka kimler almış bilgim yok

4.  Alıntı Originally Posted by nisyan Yazıyı Oku
    Selamun aleyküm forumda ilk mesajım aranızda yeniyim.bu hisseyi 1 tl maliyetle 83 bin lot aldım bekliyorum. Başka kimler almış bilgim yok
    Bendede 1.04 maliyet kardesim adiler bugun satmasalar 1 tl uzeri olacaktı ama millet duruyomuki hemen doldurdular satıs kademelerini cok beklermiyiz

SM-J111F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Beklentin nedir kardeşim bu kadar aldin bu salak hisseyi anlaşildı neden aşalara saldığı

LG-D320 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by mselim1313 Yazıyı Oku
    Beklentin nedir kardeşim bu kadar aldin bu salak hisseyi anlaşildı neden aşalara saldığı

LG-D320 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Arkadasa sattırmadan yukselmezler herhaldee

7. Beklentim yok arkadaşım ucuz olduğunu düşündüm bilinçsizce aldım benim satmamı bekleyip yükselteceklerse çok beklerler 6 ayda öğrendiğim tek şey zararına satmayacaksın. mutlaka eski yerine geliyor

8.  Alıntı Originally Posted by nisyan Yazıyı Oku
    Beklentim yok arkadaşım ucuz olduğunu düşündüm bilinçsizce aldım benim satmamı bekleyip yükselteceklerse çok beklerler 6 ayda öğrendiğim tek şey zararına satmayacaksın. mutlaka eski yerine geliyor
    İsallah gelir sende bizde kurtarırız

Sayfa 197/243 İlkİlk ... 97147187195196197198199207 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •