Sayfa 212/243 İlkİlk ... 112162202210211212213214222 ... SonSon
Arama sonucu : 1938 madde; 1,689 - 1,696 arası.

Konu: ETYAT Euro Trend Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by trader5858 Yazıyı Oku
    Dolar alan carikla gezer deniyordu, tersi oldu, dolar altın euro bozdur un faize yatırmayın haram dendi ,borsaya getirin ülke kazansin dendi, borsada milletin parasi eridi bitti tükendi,

Acaba diyorum bunlar hükümet programimiydi, milletin parasını borsada patronlara yedirmek, şimdi bakıyorumda birçok hisse de patronlar ölü fiyata hisse satiyorlar, fiili dolaşımı nerdeyse %100 cikarttilar, dibin dibi yok,sattikca satıyorlar, ve birdaha yukardan alan ky nin kurtarma imkanıda yok.

Herhalde amaç buydu hükümet programı, cunki kimse bu düzene dur da demiyor.spk sadece rüşvet almakla meşgul.

Su durumda bende bahceliyi destekliyorum ve erken secim tek çözüm gibi geliyor, bazen değişiklik iyi gelir...ytd.
    Doları bilmem de . Ben etyat aldım donla geziyorum.

Yatırım tavsiyesi değildir.

2. senin gibi kagidin sahibinin bizi bu hale düşürenlerin allah belasını versin cocuklarından cıksın onun bunun cocukaları

3. Metro tırtıklıyor. Öğleden sonra gelse bari. Galip seni seviyoruz. Ytd

4. Bugün 0.65 in üzerinde kalırsa, 0,72 nin üzerine cumaya kadar gelebilir. Teknik düzgün çalışmalı. Ytd

5. galip buraya ugramaz kendi şirketleriyle başı derte bu serefsiz kagıtada teknik işlemez adi patron asagı indirmeye kararlı

6. umarım hersey güzel olur diycem ama ne yazık öyle gözükmüyor bu onun bunun cocugu üc şirketini baskılamaya devem ediyor

7. Ben 65 den aldım ya ben den hissesini istiyor kerata, ula satarmiyim , 70 den eluve1 vereyum de al.

8. Bugün yukarı doğru bi bandik attı grafik. Bakalım günsonu nasıl olacak.

Sayfa 212/243 İlkİlk ... 112162202210211212213214222 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •