Sayfa 49/106 İlkİlk ... 3947484950515999 ... SonSon
Arama sonucu : 848 madde; 385 - 392 arası.

Konu: Temettu Etkisizligi

1. erhan merhaba.forumdan seni tanıdığım kadarıyla ihlas la falan işin olmaz senin.şaşırdım açıkcası.
    bi de sana zahmet izmdc bilançosuna bakabilir misin biraz
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

2.  Alıntı Originally Posted by joker16 Yazıyı Oku
    erhan merhaba.forumdan seni tanıdığım kadarıyla ihlas la falan işin olmaz senin.şaşırdım açıkcası.
    bi de sana zahmet izmdc bilançosuna bakabilir misin biraz
    eskiden işim olmazdı şimdi agrasif takılıyorum. Biraz daha riskli ama yüksek getirili.

Tabi normal hisselerde cıkartıyorum.

Agrasif hisse stratejisi şimdilik iyi gidiyor sanal borsa uygulamasında 9 ayda bileşke getiri ile %375 yaptım agrasif strateji ile.

ihlasın durumu iyileşmiş görünüyor henüz son bılancoyu görmesekde son 2 çeyrekte böyle bir işaret gördüm ondan denemek istiyorum. zarar ettirmeyeceğini düşünüyorum eğer kar ettirirsede rahat %100 üzerine gidecek bence. tabi bir şartım var iyi bir bilanco gelirse 1. çeyrekte.

İZMDC

SATIŞLAR GÜZEL
    ESAS FAALİYET KARI FENA DEĞİL.
    NET KAR KÖTÜ

NE İYİ NE KÖTÜ NOKTASINDA BİR YERDE.

NET KARIN ZARAR ETMESİ OLAYI BOZMUŞ FAKAT DİĞER İKİSİNİN YÜKSELMESİ GÜZEL.

BEN NÖTRM (NE OLUMLU NE OLUMSUZ) BU HİSSEDE

BENCE DAHA İYİLERİ DURUMU POZİTİF OLANLAR VARKEN ZAMAN KAYBETMEK VEYA BU HISSEDE RISK ALMAK ISTEMEM.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

3. acaba karıştırdımmı deyip tekrar baktım.

TUPRASIN BILANCOSU ILE BASKA BIR BILANCOYU KARIŞTIRMIŞIM ÖZÜR DİLERİM.

şimdi tekrar baktım burada osmana katılmıyorum.

Tuprasın bılancosu ıyı ve bence potansıyelde içeriyor. biraz oncekı okadarda iyi değilmiş dediğim hisse ismi farklıymış ben yanlış bakmışım.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..

4. Erhan bey isdemirin bilançosunu nasıl buluyorsunuz? Bu hisse uzun süredir yerinde sayıyor ilerde ekmek yedirir mi??

Nokia 3310 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by zeynelce Yazıyı Oku
    Erhan bey isdemirin bilançosunu nasıl buluyorsunuz? Bu hisse uzun süredir yerinde sayıyor ilerde ekmek yedirir mi??

Nokia 3310 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sanırım daha gelmedi programımada düşmemiş ?

6. Hatırlayanlarınız vardır belki çimento OUT cam İN demiştim öylede oluyor camlar çokgüzel. Ayrıca bakab çok çok iyi

7.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    Hatırlayanlarınız vardır belki çimento OUT cam İN demiştim öylede oluyor camlar çokgüzel. Ayrıca bakab çok çok iyi
    Aynen demiştin abi. Bu sene çimento lar kötü olacak demiştin.

8.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    Hatırlayanlarınız vardır belki çimento OUT cam İN demiştim öylede oluyor camlar çokgüzel. Ayrıca bakab çok çok iyi
    Denizli cam in hali ne olacak peki?

Sayfa 49/106 İlkİlk ... 3947484950515999 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •