Anket Sonuçlarını Gör: 31 Mart Yerel Seçimlerin de hangi partiye oy vermeyi düşünüyorsunuz?

Oylayan
755. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • CHP

351 46.49%
  • İyi Parti

119 15.76%
  • AKP

175 23.18%
  • MHP

39 5.17%
  • HDP

14 1.85%
  • Saadet Partisi

34 4.50%
  • Büyük Birlik Partisi

8 1.06%
  • Demokratik Sol Parti

15 1.99%
Sayfa 23/434 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon
Arama sonucu : 3466 madde; 177 - 184 arası.

Konu: 31 Mart Yerel Seçimlerinde hangi partiye oy vermeyi düşünüyorsunuz?

1. Sayın Berk Doğan paylaşım videosunu izledim. Teşekkürler
    Lakin sizin yorumu kim okursa okusun. Aklına direkt cami imamının hutbede Binali Yıldırım için dua ettiğini dua istediğini düşünür. Bu düşünceye binaen camidemiydin kelimesini kullandım. Özür dileyerek yazımı düzeltiyorum
    Camidemiydiniz..
    Sayın Tengri han bu ifademden kastım kendiniz şahit oldunuz mu. Duydunuz gördünüz mü. Keşke kelimenin sonuna "iz" takısını ilave etseydim. Benim hatam....
    Diğer taraftan bizim kültürümüzde kimisi inancımız da diyebilir. Camilerde mevlit okutulması dualanması yahut dua istenmesi ikramda bulunulması toplumumuzda zemin bulan amellerdendir. Ve toplum bu amellerden hoşnut olur. Videoyu izleyince benimde hoşuma gitti. Ne güzel bir davranış değil mi.
    Burada niyet:
    Seçmenden oy değil
    Yaradan'dan rahmet ve şefaat dilenmektir.
    İnşallah idrak edebilmişsinizdir.

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Sn tengri tepkinizi anlayamadım arkadaş soru sormuş neden bu kadar celallendiniz,chpli birine camiye mi gittin diye sorulamazmi ,inancimizda olan bi şey,
    Sizin gibi kişiler chpyi bu hale getirdi,20 yıl önceki CHP ile simdikini kiyasliyorum içim ciz etti..

yat.tavs. değildir.

3. Sayın Mutemet bey. topu ne güzelde çeviriyorsunuz helal olsun.Belliki profesyonelsiniz bu konularda.

Hadi binaliyi geçelim. İmam insanlardan değil yaradan.dan diliyor binalinin başarılı olmasını.

Peki diğer imamın Rte için camiyi şereflendirdiniz demesine ne diyorsunuz.

Camimiz Rte gelmeden önce şerefli değilmiydi. O gelincemi şereflendi camimiz.

Bu nasıl bir yalakalıktır. Camiyi bile siyasetin ortasına koydular.

Camide Akp belediye başkan adayı sofra açar millete kahvaltı ısmarlar.Caminin içini lokantaya çeviriler oy uğruna.

Nerden tutsak elimizde kalıyor artık.

4. Bu seçimin sürprizi DSP
    60 yakin görevdeki CHP belediye başkanı DSP geçti..

http://m.ensonhaber.com/chpden-adayl...n-iddiali.html

yat.tavs. değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Böyle uslup, böyle yaklaşım olmaz....
    Kimsenin dinini/diyanetini sorgulamak sizin haddinize değil...
    Ltf sınırlarınızı biliniz....
    Bu başlığın kalitesiyle bağdaşmayan bir uslup/yaklaşım....
    İnsanlara hakaret etmekten,aşağılamaktan hemen vazgeçin ltf...

Dip Bilgi:Ufak bir google taraması ile buna benzer örneklerin onlarcasını bulursunuz....

saygılar/başarılar
    Bu seçimlerde bende muhalif taraftayım ancak yorumlarınızdaki ifadeleri anlayamıyorum.

Kendiniz gibi düşünenler istediğini söylüyor ama karşıt görüşlerde üslup hiç de kötü olmamasına rağmen yorumlara kendinizce anlam yükleyip ağzınıza geleni sayıyorsunuz.

Pes doğrusu.

6. Ekonomik kriz sayesinde yandaşın utangaçlaştığını daha önce de söylemiştim. Ama dolaylı olarak AKP'yi savunmaktan da utanmıyorlar.

Adam forum gönderilerinin hiç birinde akp'yi eleştirmemiş ama kendisini chp'li olarak lanse ediyor. Paylaşımları ya anadolu ajansı ya da haber7 gibi yandaş kaynaklardan.

Bir de tutturmuş dsp, dsp diye. 60 chp'li dsp'ye geçti diye paylaşım yapıyor verdiği linkte dsp'li yetkili bu rakamın en fazla 15 olduğunu söylüyor. Ne diyeyim şimdi buna, yandaş olmasa bu manipülasyonu yapar mı?

Son sözüm şu, bugünleri gördük reisinizi açıktan övemeyecek duruma düştünüz. Buna da şükür. Adını anmaya utanacağınız günler de yakın, onu da şimdiden söyleyeyim.

Not: Dikkatimi çekiyor, başlıktaki ankette iktidar yanlıları % 30'a yakın bir oy almış ama mesajlarda bir tane bile açıktan iktidarı savunan, bunlar doğru yaptı, yine doğru yapacak diyen kimse yok. Ama işte durup durup muhalefete çakanlar bunlardan başkaları değil, bundan eminim.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

7. Sn ekfuture iktidar basarisiz diyorum şuan kriz var diyorum,
    Muhalefet buna rağmen oyunu artiramiyor diyorum,
    CHP mezhepçi bir parti oldu,HDP ile kanka oldu, bu secimde o yüzden DSP diyorum,
    Belki de siz benim kadar CHP ye oy vermediniz.

yat.tavs. değildir.

8. Muhalefet başarısız ise sebebi yine iktidar. Bütün tv kanalları ve gazeteler yandaş yapılmış, sabah akşam dış güçler propagandası ile beyin yıkıyorlar, muhalefet buna ne yapsın?

Krizi görünmez kılmak için her türlü manipülasyonı yapılıyor. Ocak ayında bütçe geliri 61 mia, gideri 90 mia tl. Yapılan harcamanın 3'te 1'inin karşılığı yok. Damat bütçe Ocak ayında 3-4 mia tl fazla verdi diye övünürken, hangi gazete yazdı, hangi tv söyledi, yalan diye, Nisan ayı MB gelir avansı erkene alınarak kağıt üzerinde bu sonuca ulaşıldı diye?

Siz yazdınız mı bir yerde? Yazmış olamazsınız çünkü yalnızca yandaş medyadan alıntı yaptığınız için mümkün değil zaten. DSP ne yapacak bu saatten sonra, liderini bilen kimse var mı? Adını bilen kaldı mı? Bunlara verilecek her oy AKP'nin hanesine, krizi uzatmaya gidecek.

Dilin kemiği yok, o partiye oy verdim, bu partiye oy verdim diye atması kolay. Muhalif olanın muhalefeti iktidara olur, 10 lafından 9'unu muhalefete sokuşturan kendi kimliğinden utanan yandaştır sadece.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

Sayfa 23/434 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •