Anket Sonuçlarını Gör: 31 Mart Yerel Seçimlerin de hangi partiye oy vermeyi düşünüyorsunuz?

Oylayan
755. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • CHP

351 46.49%
  • İyi Parti

119 15.76%
  • AKP

175 23.18%
  • MHP

39 5.17%
  • HDP

14 1.85%
  • Saadet Partisi

34 4.50%
  • Büyük Birlik Partisi

8 1.06%
  • Demokratik Sol Parti

15 1.99%
Sayfa 7/434 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon
Arama sonucu : 3466 madde; 49 - 56 arası.

Konu: 31 Mart Yerel Seçimlerinde hangi partiye oy vermeyi düşünüyorsunuz?

1. Forumda yapılan anketler Türkiye'nin genel siyasi yapısını hiç bir zaman yansıtmadı...
    Sanki batıda sahil kesiminde bir kasabada yapılmış anket izlenimi vermekte...
    Forum eğilimi görmek için ankete lüzum olduğu kanısında da değilim...
    Neredeyse tüm topikler de ağırlıklı siyaset yapılmakta...
    Ben gene de her seçim anketinde olduğu gibi görüşümü belirttim...
    Deniz dibinden inci çıkarmak isteyen; vurgun yemeyi göze almalı..

2. Vay arkadaş biz anketi yanlış yerde anons etmişiz....
    Meğerse hisse başlıklarında reklamını yapmak gerekiyormuş...
    Bugün hisse başlıklarında reklamını yaptım AKP nin oyları 4 puan birden arttı
    Güzel güzel
    Kullansın Akp liler oylarını da daha doğru sonuçlar alalım...

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

3. Buradaki sonuçların anlam ifade etmediği ısrarla yazılıyor. Burdaki sonuçların gerçek sonuçlar ile örtüşmediğini herkes biliyor bunu defalarca yazmaya gerek yok. Ancak önceki seçim anketleri ile sonuçları karşılaştırırsanız gerçek sonucu aşağı yukarı tahmin edersiniz. Buradaki anketin önemi de o.

4. Hisse.netin nerde en koyu muhalif başlıkları varsa ben orada anketin reklamını yapmışım...
    Demek ki üşenmeden tek tek hisse başlıklarında anons etmek lazım...

saygılar/başarılar
    Son düzenleme : Tengri Han; 14-02-2019 saat: 16:46.

5.  Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    Buradaki sonuçların anlam ifade etmediği ısrarla yazılıyor. Burdaki sonuçların gerçek sonuçlar ile örtüşmediğini herkes biliyor bunu defalarca yazmaya gerek yok. Ancak önceki seçim anketleri ile gerçek sonuçları karşılaştırırsanız gerçek sonucu aşağı yukarı tahmin edersiniz. Buradaki anketin önemi de o.
    Defalarca anlatmaya çalıştık ama nedense anlamak istemiyorlar....

saygılar/başarılar

6.  Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    Buradaki sonuçların anlam ifade etmediği ısrarla yazılıyor. Burdaki sonuçların gerçek sonuçlar ile örtüşmediğini herkes biliyor bunu defalarca yazmaya gerek yok. Ancak önceki seçim anketleri ile sonuçları karşılaştırırsanız gerçek sonucu aşağı yukarı tahmin edersiniz. Buradaki anketin önemi de o.
     Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Defalarca anlatmaya çalıştık ama nedense anlamak istemiyorlar....

saygılar/başarılar
    Yaklaşımınız hoş değil. Ben Soda sayfasında reklamını görüp geldim. Bu sayfadaki tüm yorumları okumadım, okumak zorunda da değilim. Kibarca, tanıdığım üyeler de dahil kendimin de fikri olan şeyleri yazdım.

"Sürekli aynı şeyleri yazmanıza gerek yok" "Defalarca dedik ama anlamıyorlar" tarzı küçümseyici şeyler yazmanız çok kaba.

O zaman hisse başlıklarında her sayfada anketin reklamını yaparken gönderinin altına kalın harflerle "Anketin gerçek sonuçları göstermediğini biz de biliyoruz ama en azından bla bla bla...." diye yazsaydınız kimse de gelip buraya aynı şeyleri tekrar tekrar yazmazdı diye düşünüyorum. Ytd.

7.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Yaklaşımınız hoş değil. Ben Soda sayfasında reklamını görüp geldim. Bu sayfadaki tüm yorumları okumadım, okumak zorunda da değilim. Kibarca, tanıdığım üyeler de dahil kendimin de fikri olan şeyleri yazdım.

"Sürekli aynı şeyleri yazmanıza gerek yok" "Defalarca dedik ama anlamıyorlar" tarzı küçümseyici şeyler yazmanız çok kaba.

O zaman hisse başlıklarında her sayfada anketin reklamını yaparken gönderinin altına kalın harflerle "Anketin gerçek sonuçları göstermediğini biz de biliyoruz ama en azından bla bla bla...." diye yazsaydınız kimse de gelip buraya aynı şeyleri tekrar tekrar yazmazdı diye düşünüyorum. Ytd.
    Tamam kardeşim kötü birşey demedik...
    Amacımız seni terslemek/bozmak değildi...
    Üzme canını,bozma moralini

saygılar/başarılar

8.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku

Kendi açımdan yazdığım yazıda hiçbir kaba ifade kullandığımı düşünmüyorum. Bence çok alıngan davranmışsınız.

Sayfa 7/434 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •