Anket Sonuçlarını Gör: 31 Mart Yerel Seçimlerin de hangi partiye oy vermeyi düşünüyorsunuz?

Oylayan
755. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • CHP

351 46.49%
  • İyi Parti

119 15.76%
  • AKP

175 23.18%
  • MHP

39 5.17%
  • HDP

14 1.85%
  • Saadet Partisi

34 4.50%
  • Büyük Birlik Partisi

8 1.06%
  • Demokratik Sol Parti

15 1.99%
Sayfa 142/434 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242 ... SonSon
Arama sonucu : 3466 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: 31 Mart Yerel Seçimlerinde hangi partiye oy vermeyi düşünüyorsunuz?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    SİVAS
    Gönderi
    4,327
     Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Yahu ne kadar takiyeci adamsın..

İzledim videoyu.. Bir kaynak da göremedim..

Eğer videonun sonundaki Teşekkür kısmından bahsediyorsan.. Aklına yanayım senin...

Teşekkür edilen kurum, kuluş ve kişiler kaynak mı oluyor..

Bir de.. video'da senin şu endonezyalıdan hiç bahsetmiyor..

De git yav.. Gece gece..

Beş tane sure söyle desem bilmezsin.. Bana islamın özünden bahsediyorsun..

Araştırmana gerek yok.. Ben sana söyleyeyim.. İslamın özü.. OKU'dur.. O sebepledir ki; Kuran'ı Kerim'i 3 kez bir defada baştan sona mealen okudum... Sure sure okumalarım ise yüzden fazladır.. Sen okudun mu.. ( Çarpılırsın ha.. doğru söyle..)

Hadi işine git.. Sen bu mavralarını, bir partiye verilen oyun ruzi mahşerde berat belgesi olacağına inanan zumrelere yuttur..

Endonezyalı mı.. tööbe tööbe..
    Senin üslup problemin var, saygın yok, yaygaracısın, ben sana onlarca kaynak sunarımda değmezsin... Saygısız ifadelerinle uğraşamam... Git tepeden üslübünu ve egolarını senin gibilere yuttur.

Birde İslam konusunda cahilsin oku emrini İslamın özü zannediyorsun... İslam İn özü farzlarla yani Allah İn emirleriyle başlar... Oku sadece bunlardan bir tanesidir...

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by riskadami Yazıyı Oku
    Proveke goremedim spiker demirtasi kinayin diyor imamoglu kivirmis durmus ,dolandirip durmus,at gozluguyle bakarsaniz oyle gorursunuz...
    Z'ün ile seyret, başka organınla değil !

https://www.facebook.com/NewsEngland...9238932998806/
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

3.  Alıntı Originally Posted by invertor Yazıyı Oku
    sitenin gorusu dahilinde yazi yazmassaniz siliniyor maalesef,
    Baska bir forum sitesi kurup hissenete topluca ugramamaliyiz...
    Valla ne iyi olur...Kurun...Kim gidiyor kim kalıyor belli olsun...Ben de gelirim arkanızdan...Siz gidedurun...

Siz de gitmez misiniz arkadaşlar...?

4.  Alıntı Originally Posted by bedu Yazıyı Oku
    benim aklım ruhum milliyetçiliğim hdp ile müttefikliği anlamıyor.. biri izah etsin ne oluyor...Atatürk ün partisi nasıl bu hale geldik
    Maalesef k.k.getirdi.
    Celladina(saadet) asik oldu....

invertor valla haklı çıktınız bu yüzden utanıyorum.. bizimkiler nasıl hdp li oldu hala soktayım.. kimseye izah edemiyorum

insanlar dalga geçiyor sizinkiler hani bunlarla bir araya gelmezdi diye.. rezil ettiler Atatürkümün partisini

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

8. ATATÜRK ün partisi dimdik ayaktadır ve bu ülkenin sigortasıdır...Meral hanım da ATATÜRK çüdür ve söylemleri çok önemlidir...Temel bey de sağduyulu yaklaşımıyla takdir toplamaktadır...

HDP ile aynı yönde olanlar meclise en son çok yakınlarda verilen andımız önergesine verilen oylarla belli olmuştur.

Aynı şekilde FETÖ ile de kimlerin yanyana olduğu yine meclise verilen darbe araştırılsın bakalım kimmiş bunlar kimin parmağı varmış önergesinde kullanılan oylarda da bellidir...

Daha da ötesi yoktur...

Sayfa 142/434 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •